Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kókuszpólyát veszek a...

Ha kókuszpólyát veszek a babának, ahhoz is kell pólyabetét+huzat vagy azt csak úgy önmagában lehet használni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Azon van huzat, levehető, mosható+a kókusz részen még egy vékony réteg valami van, amitől picit még kellemesebb rajta feküdni a babának.
2012. febr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt egyben lehet venni, a huzat mosható... bár nekünk egyáltalán nem vált be, az én kislányom utálta így összesen kétszer kíséreltem meg beletenni aztán letettem róla (de gondolom ez is babafüggő).
2012. febr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mert miben különbözik a hagyományos pólyától? és a rendes pólyát szerette a kislányod?
2012. febr. 20. 13:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Abban különbözik, hogy a kókuszpólya tulajdonképpen egy 45 fokkal elfordított négyzet alakú anyag, aminek a hátára van varrva egy zseb.Ebbe dugják a kókuszt, ez tartja a gerincet.Úgy kell beletenned a babád, mintha szendvicset csomagolnál.Ráfekteted, felhajtod az alját, aztán ráhajtod az egyik, majd a másik oldalát és a tépőzárral rögzíted.Sokkal egyszerűbb, mint a hagyomásnyosban kötözgetni szerintem.

Nekünk volt, én nagyon szerettem, mikor hazahoztuk a lányunkat.Kb 1 hós koráig használtam csak, mert azután nagyon izgága lett, de én mindig abban szoptattam.Azután már kényelmesebb volt egy nagy párna amit én varrtam magunknak, direkt a szoptatáshoz, mert pólyában már nehéz volt tartani a popsiját és folyton legörnyedtem.

Egyébként igen, ha kiveszed belőle a kókuszt akkor egy az egyben ki lehet mosni az egészet:)

13,5 hós kiscsaj anyuja

2012. febr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hagyományos pólya is teljesen jó (aludni használtuk csak), nekünk az volt. Szoptatni ugyan nem használtam, mert egy 4 kilós gyereknek szerintem arra fölösleges, de egy kisebb babánál viszont praktikus.
2012. febr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!