Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó minőségű ágynemű huzat és...

Jó minőségű ágynemű huzat és paplan korrekt áron? (nem kell, hogy filléres legyen, de ha nem muszáj nem adok ki 10 ezer forintot egy pici ágyneműért) Merre keressem?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:

JYSK, Tesco,


egy méter 170 cm széles anyag - pamutjersey v. vászon- 500,-/ méter áron is kapható még pár gomb kell rá és kész!


aukciós oldalakon is biztos van

2010. szept. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Hangárban veszem, nem tudom, h nálatok van-e olyan, 2-3 Ft, és pamutos, klassz anyagúak.
2010. szept. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!

én is fel voltam háborodva, hogy a gyerekágyneműk drágábbak, mint a felnőttek. Úgyhogy vettem egy jó minőségű felnőtt ágynemű garnitúrát a Kikában, a takarót félbevágtam, beszegtem, az jó lesz gyerek takaróhuzatnak. Most, amíg pici baba, a nagypárna huzatát használom takaróján. Így 3500Ft-ból 2 gyerek takaróhuzat+1 bébi huzat van.

2010. szept. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én magam varrtam a gyerekeknek ágyneműt. Egyrészt drága a gyerek ágynemű, másrészt z oviban olyan lehetetlen méretű huzatot kértek, hogy csak megvarrni tudtam.

Vettem a turiban, illetve olcsóbb boltokban 1000-ért felnőtt paplanhuzatot, ebből készítettem gyerek paplant s párna huzatot.

Egyébként nagyon jó minőségű és nagyon szép mintás méterárut lehet venni, most abból készítek párnákat.

2010. szept. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Például itt. Ettől az eladótól már vásároltam és bátran merem ajánlani. Nagyon jó minőségűek a huzatok, gyönyörűen van megvarrva. Már nagyon sokszor kimostam őket (vagy egy éve megvannak) és egyáltalán nem látszik rajtuk. Nem fakult meg a színük, nem bolyhosodnak és nem is nyúltak meg vagy mentek össze. Éppen olyanok, ahogy megvettem őket.

2010. szept. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!