Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Télen milyen gyümölcsöt adtok...

Télen milyen gyümölcsöt adtok babátoknak? Primőr, mirelit, konzerv, üveges stb? Melyik a legjobb választás?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Friss. Télen csak olyat adok neki, amit be tudok szerezni. Banán, alma, mandarin, narancs, mangó stb.
2012. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mirelit a babanak, anyukam fagyaszt nekem egesz nyaron amit csak lehet, barack, szilva, meggy, neha uveges, de ugye az a legdragabb, almat es kortet pedig piacon veszem, primort soha nem adnek a babamnak es a tesojanak sem, tele van karos anyagokkal, az almat es a kortet is hamozva adom a vegyszerek miatt
2012. febr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Alm,NARANCS,BANÁN,BEFŐTT BARACK(bocs a capsért),üveges szilva bébiétel-ezt nagyon szereti.
2012. febr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

alma, banán, körte- friss.

Citrusfélékből még csak a narancs levét kóstolgatja, de elég savas neki.

A fagyasztómból már kifogyott amit én fagyasztottam, így most kénytelen voltam pár üvegest is venni, mert a sok alma és banán nagyon fogja a pocakját a gyereknek.

2012. febr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fagyasztott barack, szilva, meggy. Meg amit most is lehet kapni, alma, körte, banán.
2012. febr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amiből lehet én is frisset veszek, de aminek nincs szezonja abból eddig bébiételt vettem. Ezért gondoltam inkább veszek mirelitet, abban nincs tartósítószer és hozzáadott cukor.
2012. febr. 20. 20:59
 7/9 anonim ***** válasza:

friss: alma, körte, banán, narancs, mandarin

fagyasztott: meggy, szilva

bébiétel: barack

2012. febr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond, ha nem eszik a télen sárgabarackot, azt ehet majd nyáron épp eleget. Én törekszem arra, hogy mindig frisset kapjon, és így télen alma, körte, narancslé, banán illetve zöldségek, sütőtök, cékla, répa, karalábé, karfiol, brokkoli, szemes bab, lencse stb, aminek most is van. a zöldségek pontosan ugyanolyan vitamindúsak, mint a gyümölcsök, és télen inkább ezek a biztonságosak. Én aszalok és fagyasztok is gyümölcsöket, előbbit rágcsinak, utóbbit gyümölcslevesnek teszem el. Fenntartásaim vannak a bolti mirelitekkel, és elég lötyisek is felengedés után, a konzerv a tartósítószer miatt tuti rossz választás, a primőr az tiltólistás, tehát ha a fentiből kell választani és ragaszkodsz a gyümhiez akkor üveges ha ezalatt a bébiételt érted.
2012. febr. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a citrusfélék egyenlőre kilőve, mert csak 6,5 hónapos a babám.
2012. febr. 21. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!