Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem érdeklik a játékai,...

Miért nem érdeklik a játékai, minden "más" viszont igen?!

Figyelt kérdés
Vasárnap lesz 6 hónapos,kb 2 hete elkezdett kúszni,1 hete pedig "kutyázik" ami nem baj,csak azóta amikor leterítem a takarót,hogy ott játszon/unk/ azóta nem marad meg rajta,nem érdekli egyik játéka sem,azonnal kúszik és irány a kiságy ami alatt a pelenkák vannak azt kihúzza onnan.Vagy a tv állvány melletti elosztót célozta meg/az már nincs ott/ a papucsom még nagy kedvenc,a szőnyeg szélét emelgeti,a múltkor a nappaliban a tálaló szekrény alatt kiszúrta a szoba mérleget..Leültem mellé,amíg ő "játszik" én olvasok,minden áron az újság kellett neki..Ilyenek a gyerekek??:))
2012. febr. 21. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen ilyen egy gyerek.nekem 3 fiam van a legkissebb 15 hónapos..ugyanezt csinálja.és meg kell tanitani a játékokkal játszani ugyhogy mellette ne ujságot olvass mert akkor ő is azt akarja hanem játszál te is a játékkokal meg vele.olvass amikor alszik:)ő most fedezi fel a világot és minden érdekli.tanitsd játszani.sok sikert.
2012. febr. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eddig háton vagy hason feküdt, mindig azzal játszott amit adtál neki, vagy ami karnyújtásnyira volt,most meg el tud érni szint bármit:) persze,h érdekesebbek az eddig nem ismert dolgok:) Egyébként is 1 gyerek ált. jobban elvan egy sima dobozzal mint a legszuperebb zenélős kütyüvel:) Szerintem engedj neki teret, h megismerjen mindent, amit akar..persze biztonságos keretek között:)
2012. febr. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!!!!!!!!!!!!!Ugyanezt csinálja az én kisfiam!! Annyi játéka van, de minden érdekli, csak azok nem! Egyedül az építőpoharakat szereti kocogtatni, meg a sütifalórl leszedni a fedelét és kiborítani. Ennyi. Amúgy mindig oda megy, ahova "nem kéne":)))

A papucsot már be sem merem hozni a szobába, na meg a szőnyeg széle?? Nekünk hosszú szőrű szőnyegünk van, így leteakarom egy pléddel, azon játszik, de tuti hogy amit a sarkához ér, felgyűri a plédet és kapná befelé a szőnyeg sarkát. Persze sír, ha elveszem :)

2012. febr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Már előre "várom" mi lesz ha elkezd mászni!:)) A leterített takarótól kb 3,5métere van konvektor,úgy 2 percig tartott míg elkúszott oda..)megjegyezném tegnap még nem volt ilyen gyors:))
2012. febr. 21. 10:09
 5/6 anonim ***** válasza:
mintha az én fiamról írtál volna :) ő is 6 hónapos, rengeteg játéka van, de a kedvencei: újság, távirányító, papucs, modem, forgós szék lába, radiátor, zokni, popsikenőcs-fürdető stb... flakon, pelenka, rongyok. én már nem is teszek alá plédet úgy sincs rajta 3 percnél tovább.
2012. febr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, ilyenek a gyerekek! :D

Az én kislányom kedvence a szobamérleg... Ha hallom, hogy "aggyi" (valószínűleg a "Hány kiló vagy?" "Annyi..." apa-anya párbeszédből vette a nevet... :D), akkor már tudom, hogy a gyerkőc a mérleget akarja kibűvölni az előszoba-szekrényből...

Most 18 hónapos. Kb. 6-8 hónapos korától nincs szórakoztatóbb, mint: papírdoboz, ásványvizes flakon, Anyára/Apára nyitni a WC-n stb. :D

2012. febr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!