Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékai vannak vagy...

Milyen játékai vannak vagy milyeneket vennél 6hós babádnak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:

A Lamaze játékok nekik valók. Színes, tükrös, puha figurák, többféle anyagból. Tescóban is kaphatóak.


[link]

2012. jan. 15. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csörgői vannak, csörgős labda, nyomogatós-zenélős, felhúzható zenélős, rágókák tömkelege meg ilyesmi. Komolyabb jáétéka még nincsen.
2012. jan. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 porcukormókus ***** válasza:
hasonlók vannak, mint moiranak. de igazából most minden tetszik neki. reggel jó félóráig vihorászott az izz.gátlómmal (szép rózsaszín flakon), tegnap meg egy üres ásv.vizes flakonnal játszott el szinte egésznap. zörög, könnyű, elgurult, ő meg próbált utánakepeszteni.
2012. jan. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
csörgő, könyv amit vízbe is lehet rakni sípol, plüss kacsa, nyomogatós mici mackó, csörgős labda
2012. jan. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én fiam is imádja az ásványvizes flakont:D olyan horpadásokat csinált rá:) meg elnézegeti a pelust a popsitörlőt, de legjobb Neki az a könyv amivel a vízben is tud játszani tetszik vagy az üres Gabis flakon.
2012. jan. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 porcukormókus ***** válasza:
és amit elfelejtettem: az újságok.. Szanaszéjjel gyalázza őket! :))
2012. jan. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hasonlóak mint a többieknek :) De nem tudom ti, hogy vagytok vele akármennyi lenne akármilyen zörgős, villogós neki akkor is a laptop, telefon, távirányító a leges legérdekesebb JÁTÉK :D :D !
2012. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:) az ásvány vizes üveg nálunk is megy... :) távirányító laptop telefon is menne ha engedném neki:)

hogy álltok a mászással üléssel?

2012. jan. 16. 00:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! A mászást még csak próbálgatja, eddig egyszer elkezdett hátra felé tolatni :) Ülni meg egyfolytában ülne! Szépen tartja magát egyenes háttal! Fogakkal ti hogy álltok?? Nekünk abból még semmi :( Csak a sok nyügi!
2012. jan. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

mászás nálunk inkább kúszás, de olyan tempóban, hogy hihetetlen :) 4kézlábra feláll de kicsúsznak a lábai :))

fogunk még nekünk sincsen de mi is szenvedünk vele!

+most még tegnap óta annyira csúnyán köhög...:( alig alszik valamennyit szegényem...

2012. jan. 19. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!