Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálnátok legszívesebben...

Mit csinálnátok legszívesebben azzal a "kedves" gazdával, akinek a kutyájának a piszkába beletoljátok a babakocsitok kerekét?

Figyelt kérdés
Na ilyen kérdés még tuti nem tett fel senki sem! Én teljesen felidegesítettem magam, amikor tegnap séta közben véletlenül beletoltam egy hatalmas kutyapiszokba a babakocsi kerekét, pedig mindig nagyon vigyázok erre. Gondolhatjátok milyen ideges lettem!
2012. febr. 21. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igyekszem nem menni a fűre, mert az egy kész aknamező. Legszívesebben belenyomnám a gazdája orrát a kutyapiszokba, amelyik nem szedi össze a kutyája után.
2012. febr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajna nálunk gyakran előfordul a járdán is, tegnap is éppen ott "találtam" rá.
2012. febr. 21. 12:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van kutyám és mindig összeszedem a kakit utána. Soha nem értettem miért nem lehet begyűjteni, főleg ha betonra tojt az a szerencsétlen.

Babakocsim is van, igaz bele még nem toltam, de pont tegnap léptem bele egybe. Ráadásul amikor olvad a hó akkor a kutyakakik valahogy puhábbak és nyúlósabbak (boá)


Viszont biztató, hogy egyre több gazdit látok aki összeszedi a kutyagumit. Régen alig volt ilyen, sőt inkább nevettek vagy utálkoztak, ha látták mit csinálok.

2012. febr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez az én kérdésem volt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Igaz tényleg nem arra irányult, hogy ki mit tenne a trehány gazdákkal, de azért nem újkeletű a kutyaszar VS. babakocsi/kisgyerek téma.


Később hidd el még bosszantóbb lesz, mikor a gyereked fog nap mint nap belelépni, mert egész egyszerűen lehetetlen kikerülni, annyi van a járdán.

Nálunk azóta sem javult a helyzet, a gazdik többsége továbbra is b@szik felszedni a kedvence termékét.

Már megfordult a fejemben, hogy nyomtatok egy csomó plakátot valami frappáns szöveggel, és az összes villanyoszlopra kiragasztom ami a járda mellett van, de feladtam, mert tudom, hogy semmit nem érnék el vele. Aki nem éri fel ésszel, hogy a járdán emberek/kisgyerekek is sétálnak (a mi utcánkban meg szinte minden házban van kisgyerek), akik szeretnének úgy végig menni az utcán, hogy mondjuk a szép budai hegyeket nézik a járdán sorakozó kutya ürülékek kerülgetése helyett, azon az se fog segíteni, ha én pazarolom a papíromat és a nyomdafestékemet.


Szóval egyelőre nyelj nagyot, lesz ez még rosszabb is. Főleg mikor úgy jársz mint én, hogy mondjuk a gyereket felveszed, mert elfárad, és a cipőjéről a kutyaszar szépen átvándorol a te ruhádra!


Ja, és hogy mit tennék a gazdival? Nem tudom. Már annyiszor eljátszottam magamban azt a szitut mikor meglátom hogy épp odaürít a kutya, és a gazdi megy tovább. Ezekben valahogy mindig éktelen veszekedés a vége, amikben még nekem kéne szégyellnem, hogy kisgyereket merek sétáltatni a járdán...

2012. febr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kutyás kismama vagyok ,és mindig összeszedem sétakor a kakit. Van hogy órákat cipelem mert nincs kuka. Volt hogy sétapartner összeszedte,kidobta és megbüntették a közterületesek :O nem volt más erre kijelölt tároló.

Nagyon rossz a kutyás kultúra és az infrastruktúra is . Én jobban undorodom az emberszartól a bokrokban ,de ez is kellemetlen lehet.

2012. febr. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!