Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a Tescos zöld...

Mi a különbség a Tescos zöld és a Happy lila pelenka között?

Figyelt kérdés
Bevált a zöld Essentials Tescos pelenka nekünk. Most akciós lesz a Tescoban a lila színű, Happy márkájú. Ismeritek?

2012. febr. 21. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi mind a kettőt kipróbáltuk és nagyon szeretem mind a két fajta pelenkát. A Bella Happy pelus gumírozott derekú, és jó nedvszívóképességű.
2012. febr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs az offért a Happyt hol lehet kapni? A kórházban azt adták a kicsikre és nagyon jó volt. Esetleg árat és kiszerelést tudtok?
2012. febr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tescoba van háppy pelus.
2012. febr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindkettő nagyon jó pelus.Ha a tescos bevált akkor szerintem a háppy is be fog válni és péntektől 2999 ft lesz egy csomag (Vasárnapig csak, hétfőtől drágább).

Sajnos a tescos egyre drágább és sosem akciós, pedig régen sokszor volt akcióban.Ha akciós lenne mi is azt vennénk, így marad a kuponozgatás meg a Libero (most éppen).

13,5 hós kiscsaj anyuja

2012. febr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy látom az előző válaszolókhoz képest kissé "különcködöm": a tescosat szeretem, a Happy-t kevésbé, az nem olyan jó nedvszívó -szerintem legalábbis. Illetva a combnál a gumírozás sem olyan jó, mint a tescosban. Most épp van itthon, de többször nem veszek. Abban viszont egyetértek, h a tescos jó, csak drága, és nem akciós. Ha legközelebb az lesz, bevásárolok. Viszont most a Rossmanban akciós a Libero. Nálam az az abszolút nyerő, kibírja az éjszakát, nem folyik ki belőle semmi. És ha akciós, akkor annyiba kerül, mint a tescos akciósan.
2012. febr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nekünk a zöld Tescos maximálisan bevált. Kislányunk 1 éves koráig Pampers-t használtunk, de a Párom a Tescoban dolgozik, egyszer hozott zöldet, kipróbáltuk, azóta csak azt használjuk. Nekem jobb mint a Libero vagy a Pampers. Sajnos mostanában tényleg nincs akciósan, illetve péntektől lesz, de csak a kis kiszerelésű, azt meg nem éri meg sajnos :(

Igen, péntektől akciós a Happy lila, jókat írtatok nagyrészt róla, 1 próbát megér. Bár nálunk a gumirozottak nem igazán váltak be, pl a Huggies-t is emiatt nem szeretem :( Na majd meglátjuk.

Mégegyszer köszönöm Nektek!

2012. febr. 21. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!