Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két éves lánynak milyen...

Két éves lánynak milyen mesekönyvet vegyek? Van Bogyó és Babóca, Boribon, Kisvakond, Anna, Peti Gergő, Maszat könyvünk. Könyvesboltba nem érek rá nézelődni, neten is elveszek a sok könyv között. Milyen könyvet ajánlotok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 00:11
 1/9 étoile et lune ***** válasza:
34%
Rendes mesekönyvet ajánlok, ami nem funkcionál párnaként, nem ötoldalas és nem egy-egy mondat van minden lapján. Vegyél neki például Disney-ket, én azokért voltam oda. Vagy például valamelyik nap vártam a hévre, addig bementem a Libribe, ott találtam a gyerekkönyvek között egy hatalmas tündéres könyvet, tiszta csillámpor volt, felnyitható borítékokkal tele, egy kicsit régiesnek beállítva. Fél órát kellett várnom a hévre, de ennek a könyvnek az átlapozgatása/kinyitogatása elrepítette az időt.
2012. febr. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2012. febr. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jaj, bocs, most ébredtem.

Vegyél valamilyen állatosat.

Meg mondókásat.

Állatos: Mesél a kerekerdő

Mondókás meg sokféle van.

2012. febr. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kétévesen szeretett bele a lányom az Anna-Peti-be, meg a Bogyó és Babóca is nagy kedvenc.
2012. febr. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

A fiam 2 évesen BOribon rajongó volt, naponta ezerszer kellett neki elmesélni.

Azóta is megmaradt a rajongás, és mellé csatlakozott a Bogyó és Babóca, meg az Anna Peti és Gergő is.


Úgyhogy ezek bármelyike jó:)

2012. febr. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a Vidám mesék ( [link] és a Vackor ( [link] nagy kedvenc még.

Előbbiben vannak rövidebb mesék is és nagyon jók a képek, utóbbiban pedig a rímek nagyon jók.

2012. febr. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tesz-Vesz város
2012. febr. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Marék Veronika: Kippkopp
2012. febr. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 23. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!