Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csinált baba fényképet a Top...

Csinált baba fényképet a Top Vision Kft valakinél? Megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Adtak előlegről papírt,csak nem vernek át!?
2012. febr. 23. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:

babakonyha sk :)


[link]

2012. febr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bocsi egy másik kérdésre akartam válaszolni, csak valahogy visszajött ez. Egyébként, már ha itt vagyok én mindig a 220foto- nál csináltatok képeket.
2012. febr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szia! Ez engem is érdekelne, ha jól gondolom azóta már tudod, mert én nem találtam róla semmi érdemlegeset eddig.
2012. júl. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 gng válasza:
Szia, engem nem vertek át, tényleg fotóztak, meg minden..... De a fényképezés kb 10 perc volt, nem érdekelte, hogy mosolyog e a gyerek, felfújta e a szél a haját stb. Egyszóval összecsapták. Természetesen a megrendelt képeken kívül ideállítottak egy vagon fotóval. Egy vagyonba került az egész, nem érte meg, nem csináltak olyan jó képeket, mint amennyit fizettem értük. Én nem ajánlom őket!!!!!
2012. okt. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már túl vagyunk a fényképezésen, nekem is egy csomó képet hoztak még,meg kulcstartókat, már resteltem visszaküldeni a felesleges képeket, 20 helyett hoztak 40-et,meg képeslapokat,pedig nem is kértem,így 10.000 helyett benne volt 30.000-be.Többet én se csináltatok velük,nem ajánlom senkinek.Kellemetlenül érzi magát az ember ha nem veszi meg mindet.
2012. okt. 10. 14:29
 6/9 anonim válasza:
Én sem ajánlom ezt a céget senkinek! Csak a lehúzás megy! Mi is megjártuk velük ugyanúgy, mint az előttem lévők. A fotózást összecsapták, majd idehoztak nekünk is egy csomó felesleges képet mondván, hogy óó ezek is milyen jól sikerültek és a hülye szülő úgyis megveszi, hiszen a gyereke van rajta. Kérdeztem, hogy digitális formában megkapjuk-e a képeket, azt mondták, hogy meg de majd vagy fél év múlva, miután rendeltünk egy kazal képet tőlük. Ez profi fotózás?? Jó kis tanulópénz volt...
2012. dec. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tzsuzsa válasza:
Nekünk most készültek el a fényképek amiket csináltak. Első benyomásra korrekt embereknek tűntek, nagyon készültünk a fotózásra, ami kb. 10-15 percig tartott sajnos. A fotós kapkodott, nagyon pörgött, még én sem tudtam felvenni a tempót amit diktált, nem hogy a babám..nem készült annyi kép amennyit vártunk. nem volt annyi beállítás, és annyi kellék sem, a fotóst nem érdekelte hogy belelóg a baba haja az arcába, vagy éppen csak fintorog, ő csak kattintott kettőt, na kész. ilyen minőségűt én is tudok csinálni. szóval a képekkel nem vagyok megelégedve. Az árról pedig ne is beszéljünk..majdnem a háromszorosát vitték el mint amennyit rászántunk. pluszba hoztak kulcstartót, kinagyított képeket, naptárat..ezeket mi nem rendeltünk, de ciki lett volna nem venni belőle. szóval kész anyagi csőd..ami nem is zavarna annyira ha jók lennének a képek. Én mindenkit csak lebeszélni tudok róluk...
2012. dec. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sziasztok,nálunk is a Top Vision Kft készítette a babafotókat,nagyon megvagyunk elégedve velük,teljes profizmust tapasztaltunk,pontosak és megbízhatóak,a megbeszélt időre érkeztek,a fotós hölgy nagyon aranyos volt és rögtön megtudta nevettetni a kisfiamat,minden kiegészítőt ők hoztak,a hátterekkel együtt,gyönyörűek lettek a képek,mi is kaptunk több képet,amit megvehettünk plusszba ,de örültünk neki mert így adhattunk a rokonságnak is,én bátran ajánlom ezt a céget aki profi képeket akar a gyermekéről!A kisfiam 1éves szülinapjára is őket fogom hívni.
2013. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 KaNo1 válasza:
Tudom régi kérdés. De hátha azóta más is találkozott a Top Vision Kft.-vel. Még azóta is ugyanazt csinálják, amit a 6.-8.-as válaszolók írtak. Házalni jöttek random, hogy szeretnél-e fotózkodni otthon a családdal, ők kijönnek házhoz ha igen. Egy NAGY ÁTVERÉS, PÉNZLEHÚZÁS!! Szar minőségű képet csináltak nekem, az iPhoneommal jobbat csinálok gyerekek…., a fénykép nem volt egy minimálisan se kiretusálva, fakó képminőség… egy szóval szar munkát csinálnak 30 ezer forintért meg ideállítottak hozzám is a szerződésben kért 20 fényképen felül amit nem is kértem csak, hogy vedd meg még azt is drága pénzért.
nov. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!