Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ki, milyen kikapcsoló...

Anyukák! Ki, milyen kikapcsolódást vállal be baba mellett?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne mikor hagytátok otthon először a babát ilyen célból,illetve kire?
2012. febr. 22. 13:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a motorozást vártam már nagyon, mivel terhesen nem mehettem. 2 hetes korától napi fél órát voltam távol, összekötöttem a kellemeset a hasznossal, átvittem a lefejt anyatejet a tejtesónak a szomszéd faluba. Addig apa volt otthon a babával.
2012. febr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Èn varrni mentem(hobby) egy hétvégén 2 napra. apa volt vele addig. 4 hós volt. szuper volt.
2012. febr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hetente 1x délelőtt járok jógázni.

A szülés után 5 héttel kezdtem újra. Ilyenkor vagy a férjem vagy anyukám vigyáz rá, kisebb korban ilyenkor aludt, most már játszik is. Pont jól jön ki időben, mert ebédre mindig hazaérek.

2012. febr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Apával maradt itthon egy hónapja,amíg én bulizni mentem (kb 10 év után először).

14 hós a lányom, régóta átalussza az éjszakát és én már negyed 3-kor itthon voltam.Az más kérdés, hogy másnap olyan voltam mint a mosogató rongy, de a délutáni alvását én is hasznosítottam :)

2012. febr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a babám megszületett 1 hónapig szinte el se mozdultam mellőle, kivéve amikor mentem varratszedésre, mert azt nekem szülés után 5 nappal szedték ki.Utána úgy éreztem, hogy havonta 1 fodrász ki jár nekem, és akkor apával otthon hagytam a lányomat.Volt mikor a kisboltba is egyedül ugrottam el, hogy kiszellőztessem az agyamat.4 hónapos volt, amikor 2 napra a nagyszülőkre hagytuk, ennek családi okai voltak.Semmi probléma nem volt, sajnos ekkor már tápszeres volt a babám, így nem kellettem az etetéshez.13 hónapos már, és most költöztünk 3 hete, és arra az időre amíg összepakoltunk, elköltöztünk és itt a lakásban kipakoltunk, addig rokonaimnál volt a kisasszony, és nagyon élvezte.Naponta beszéltünk skypon, integettünk, pápáztunk ...stb.
2012. febr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

6-7 hónapos lehetett, amikor már ki volt váltva az uzsonna, és a nagyszüleire hagytam, amíg beültem egy kávéra a barátnőimmel. A férjemmel is ilyen tájban kezdtünk újra közös programokat szervezni kettesben. 15 hónaposan hagytam először egész éjszakára a férjemre (előtte nem sokkal fejeztük be a szoptatást), és lementem a barátnőimmel két napra a Balatonra, nagyon jó volt, kellett. Főleg, hogy alig egy hónap múlva kiderült, hogy újra gyereket várok. :)

Áprilisban lesz két éves, eddig egyszer hagytuk otthon egy éjszakára, mert vidékre mentünk esküvőre, most hétvégén pedig kettőre, hogy még egy utolsó kettesben töltött hétvégénk legyen, ugyanis bő egy hónap múlva megérkezik a tesó.

2012. febr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Most olvasom a többieket, persze, fodrászhoz én is mentem, sőt néha az is kikapcsolódás volt, hogy egyedül mehetek le a Sparba, ez már pár hetes korában előfordult. Addig az apukája volt vele, de én itt konkrétan szórakozást értettem. .)

2012. febr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
Itt szórakozom amíg alszik :)
2012. febr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Első babámnál 6 hónapos volt amikor először elmentem 1 órára úszni. Aztán olyan 8 hósan elkezdett nagyon sírni utánam, így felhagytam vele. 13 hónapos volt amikor egy napra és egy éjjelre egyedül hagytam apjával őket, mert találkoztam a barátnőimmel.

A másodikat ( most 2 éves) is olyan 1 évesen bíztam először barátnőmre hivatalos dolgokat kellett intézzek és könnyebb volt nélküle. Illetve mikor a nagyobb 3.5 volt a kicsi meg 1.5 egyszer egy délután elmentünk strandra apával kettesben.

Most a harmadik kicsi 5 hónapos, heti 3 szor futok 1 órát addig apa vigyáz rájuk, illetve 1 szer voltunk moziban addig a nagyobbak oviban a picire meg barátnőm vigyázott 2 órát. nem mondom hogy ez így jó, de nem bízok igazán senkiben így nem merem sok időre vagy gyakran másra hagyni míg kicsik.

2012. febr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Most már biztos,hogy csak én vagyok egyedül,aki nem igazán meri a 20 hhónapos gyerekeit rábízni apán kívül senkire(rá is csak max.1-2 órára bevásárlás miatt),,na és persze emiatt lassan begolyózik!:)
2012. febr. 22. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!