Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő míg kibújik a...

Mennyi idő míg kibújik a fogacska?

Figyelt kérdés
Ma hajnalban kedzett a babóca lázasodni, már hónapok óta erősen nyálzik, kb 3 hete köhécsel. Mikor bújik ki a fogacska, és kb hány nap mire teljesen előjön?
2012. febr. 23. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs két egyforma fogzás. Lehet két nap és lehet egy hét.
2012. febr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már látszik a fehér csik az ínyén akkor 1-2 nap.
2012. febr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Változó. Babámnál nem csak 1-2 nap volt, mire kibújt, hiába látszódott a fehér csík.

Volt, hogy pár nap alatt, volt, hogy hetek alatt bújt ki a foga...

2012. febr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt írtam én is első válaszban, hogy minden fogzásnál más, ezért nem lehet napot írni pontosan.
2012. febr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szombaton nekem is lázas volt a fiam, egészen vasárnap estig. Fogára gondoltam én is, de mivel nem bújt ki, gondolom nem az volt, az orvos sem tudott mit mondani rá. Egyáltalán nem biztos, hogy a foga miatt lázas, főleg ha köhög is. Itt az influenza járvány, talán azt kaphatta el?!
2012. febr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!