Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kimondottan nagy kerekű, puha...

Kimondottan nagy kerekű, puha rugózású babakocsit keresek, ami azért megfizethető áron van. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nem baj ha nagy, az se ha nem divatos márka, de úttalan utakra kellene.
2012. febr. 23. 18:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kunert Vip- mi földes úton használjuk,arra tökéletes,jó rugózású,olcsó,nagy kerekű,annyi hogy nehéz,szóval belvárosba,panellba,lépcsőcipelésre abszolút nem alkalmas.
2012. febr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Falun lakom, egy darab lépcsőnk sincs. Köszi!
2012. febr. 23. 18:49
 3/15 anonim ***** válasza:

Ilyen van nekünk (első vagyok) oda szerintem tökéletes lesz:


[link]

2012. febr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Gumi kereke van?
2012. febr. 23. 18:54
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem igen!Megmondom őszintén,ezt nem tudom,pedig 9 hónapja használjuk :)
2012. febr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van. Tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Gumi kerekűt is lehet választani. Nagy kerekei vannak. Mi városon lakunk, kertes házban, nem kell cipeljük lépcsőn, a rosszabb útviszonyoknak is megfelel, strapabíró és árban is baráti. Ja és mind a négy kereke rugózós.

Nem értem miért szidja mindenki a lengyel babakocsikat. Ha most kellene válasszak, most is ugyanezt venném meg.

2012. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Camarelo Q12 a Bergontól.Bp-en az Ázsia mellett van a nagykerük.
2012. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

A Baby merc-eket is néztem csak én egy olimp-ot találtam nagyon jó áron használtan. Nem tudom még meg merjem-e venni.


Hatos válaszoló!

Mi a különbség az Olimp és a tied között?

2012. febr. 23. 19:51
 9/15 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb nagykerekű, felfüggesztett rugózású babakocsi asszem a Retrus Planet, ez merev falú mózeses, de van hozzá sportülőkés ülés is eleve, amire ki lehet cserélni ha már nagyobb. Nem a legmodernebb, de valamit valamiért.

Az újabb típusoknak vigyázni kell a mózeses részével, mert belül az összecsukást biztosító fémrész sztem nyomná a baba fejét, jól ki kell pluszban párnázni.


[link]

2012. febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

6os vagyok!


Az az igazság, hogy nem tudom, mert mi úgy indultunk el babkocsit vásárolni, hogy elmegyünk egy bizományiba, ahol szétnézünk és ha kapunk valami jó használtat, azt vesszük. A bizományi tulajdonosa egyben a baby merc magyarországi forgalmazója, szóval így találkoztam egyáltalán a baby merc-el, annak is az agat lux változatával, ugyanis ezeket láttam meg először. Azonnal megtetszett és eldöntöttük a férjemmel, hogy ilyent veszünk. Szóval, nem tudok tipusok közti hasonlóságot vagy különbséget írni, de ha elmész egy ilyen boltba, ahol ezeket árulják, az eladó biztosan el tudja mondani.

[link] itt találsz e-mail címet és telefonszámot, ahol tudsz érdeklődni.

Remélem tudtam segíteni :-).

2012. febr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!