Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jó ez a babakocsi?...

Szerintetek jó ez a babakocsi? Link lejjebb? Lehet hozzá puha mózest kapni? Én nem találtam.

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 2. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg ennyi pénzért sokkal de sokkal jobb kocsikat lehet már kapni! :)
2012. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Miért, ez a mózes nem jó, ami hozzá van?

Amúgy szerintem negyon jó kocsi, nekem nagyon tetszik. Nemrég volt egy kérdés ugyanerről, ott is jókat nyilatkoztak róla.

2012. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én egy hétig teszteltem a sport részét, mert a miénket szervizelték. Nagyon tetszett. Könnyű irányítani, összecsukni, a babám jókat aludt benne. A homokban is könnyű volt tolni.
2012. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De jó, csak a gyereket nehéz kézben lecipelni az emeletről. Jó lenne, ha találnék hozzá puha mózest, ami lábzsákká alakítható....
2012. jan. 2. 19:42
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló mózesem van, én mindig a mózessel együtt vittem a gyereket, hiszen gondolom ezt is egy mozdulattal le lehet pattintani a vázról.
2012. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Láttad, hogy Anyák lapja kuponnal 15ezer Ft-tal olcsóbban veheted meg?
2012. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a puha mózesben nem tudod cipelni a babát, hisz nem tart stabilan. az csak a mózessel együtt vagy ha ölbe veszed használható
2012. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jónak tűnik, a színe mondjuk nem tetszik.

Az egyik korábbi hozzászólónak: a puha falú mózeseknek van két füle és az aljuk merevített. Nekünk is puha falú mózesünk volt és abban vittem le mindig a kocsiba a babánkat.

2012. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy ennyi pénzért ki tud ennél jobbat(3 az 1-ben-t). Mi 100.000-ért vettünk Giordanit, az is 3 az 1-ben, de 4 hónaposan már kinőtte a mózest a babánk felöltöztetve.Azt gondoltuk, hogy mégsem a legolcsóbbat vesszük meg, hisze szeretnénk, ha 2 gyereket kiszolgálna, de már látom, hogy nem a legjobbat vettük. Szerntem ez is van olyan jó, mint a drágábbak. Nyugodtan vedd meg, ha tetszik.
2012. jan. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik!
2012. jan. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!