Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok gyerekülés márkát...

Ajánlanátok gyerekülés márkát és típust a születendő babámnak?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk anyagilag bármire eleresztve de szereték olyat venni amiben kényelmesen és biztonságban lesz.
2012. febr. 23. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
[link] Nekünk ez van.
2012. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Britax First Class..nagyon szuper a szűkítő benne, csecsemőnek is és sokáig tudod hátrafelé bekötni.


[link]

2012. febr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb, ha 0-13 kg-ig való ülést (hordozót) veszel, az a legbiztonságosabb egy újszülöttnek.

Nekünk Peg Perego Primo Viaggio Tri-Fix van, nagyon elégedett vagyok vele, jók a töréstesztjei és a baba is nagyon szeret benne lenni, de elég drága sajnos (bár most a Brendonban akciós, 45e Ft-ról 40e Ft-ra van leárazva).

2012. febr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is Peg Perego volt, mert az első babakocsink is ilyen márkájú volt. Én használtan, de tök jó állapotban vettem az autósüléseket.
2012. febr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves második, hol vettétek?
2012. febr. 23. 21:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi Angilában vettük, de itthon is lehet kapni, csak Römer néven fut. Egyébként érdemes körbenézni külföldi weboldalakon is mert pl Angliában eddig akár hány autós ülést néztem, olcsóbb mint itthon, és még lehet hogy szállítással is olcsóbbra jöttök ki.
2012. febr. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!