Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket adjam? Béres Csepp...

Melyiket adjam? Béres Csepp vagy Marslakócskák szirup?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 05:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Béres cseppet adnék, mondjuk ez nem multivitamin, de nagyon jó immunerősítő.
2012. febr. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a marslakócskákat adtam, majd 2,5 évesen Béres múltúvitamint ami kemény cukorka. Hat, évente egyszer ha beteg a gyerek, pedig Bölcsibe jár.
2012. febr. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg alakuljon ki magától az immunrendszere!
2012. febr. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az immunológ mondta hogy Marslakócskát semmi esetre ne! Mű az egész! Béres csepp szerintem is jó. Amúgy én ha jön a járványos korszak, egyszerű c-vitamint adok nekik, vagy még valami probiotikumot.
2012. febr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Béres cseppet adok + Cebion multivitamint. Igy kap vitamint is és nyomelemeket is, de azért nem viszem túlzásba se a mennyiséget.
2012. febr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom miért pontoztatok le, csak leírtam a véleményem. Felneveltem már egy 20éves gyereket, akinek soha nem adtam ilyen dolgokat és a 20 év alatt talán 5x volt beteg. A barátnőm, aki egyfolytában ilyenekkel tömi a gyerekeit kicsi koruktól kezdve, egyfolytában betegek. Többet vannak otthon, mint oviban, bölcsiben. De persze mindenki maga dönti el, hogy mivel teszi tönkre a gyereke immunrendszerét. Ilyen kicsi korban igenis, hogy magától kell, hogy kialakuljon és ha erősítőkkel tömitek, akkor ezt meggátoljátok. Na mindegy, pontozzatok csak le, ha ez boldogsággal tölt el bennetek :)
2012. febr. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!