Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2éves kislányomnak csípi ha...

2éves kislányomnak csípi ha pisil. Ma kaptam meg a vizeletvizsgálat eredményét ami nagyon aggasztó. Mi baja lehet a kislányomnak?

Figyelt kérdés
Az orvos csak este 6-tól rendel addig megőrülök. Kislányom jókedélyű, de pisiléskor fáj neki igaz nem mindig.Se láz semmi más baja nincs. Ami aggaszt az a következő: LEU: 500+,fehérje +2, vörösvértest: 19+, fehérvérsejt: 927+, kerekhámsejt:1+. Félek, hogy nem-e valami komoly betegsége van.
2012. febr. 24. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
vmi húgyuti fertôzésre tippelek.
2012. febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jobb esetben csak felfázott.Kap rá antibiotikumot és meggyógyul.Bár én ugye felnőtt vagyok,de nekem is sokszor van.Vesemedencegyulladásom is volt,de az sem volt olyan vészes.Próbáld kérdezgetni a kislányodtól,hogy fájlalja e a hátát.Ha nem,nincs gond.
2012. febr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Semmi más panasza nincs csak, hogy csíp ha pisil. Sajnos vissza is próbálta tegnap tartani a bölcsiben. Tegnap folyamatosan a bilin ült pisilési ingere volt, de nem mindig jött neki, vagy csak pici. Egyből vittem dokihoz este aki vizeletvizsgálatra küldött. Este viszem őt vissza. A tenyészet eredménye csak később lesz meg. Ami még érdekes, hogy előtte 2hétig náthás és taknyos volt és erősen köhögött. Lehet, hogy ettől maradhatott valami vissza neki? Nagyon féltem őt.
2012. febr. 24. 14:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg nincs nagy baj, csak erős felfázása van.


Ezt nézted már?


[link]


Mindegyik fent említett + eltérés húgyúti fertőzés vagy vese gyulladás miatt lehet.

Ebben az időben simán felfázhatott szegény.

2012. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! Hólyaghurut gyulladása van. Zinnat antibiotikumot kapott, bár nem akarja bevenni, most ezzel küzdünk.
2012. febr. 25. 17:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy nincs nagyobb baj!

Jobbulást!

2012. febr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!