Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tejpépeket és rizspépeket a...

A tejpépeket és rizspépeket a baba hány hónapos koráig ír (hat) ja fel receptre a gyermekorvos?

Figyelt kérdés

2012. febr. 24. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem írja fel őket.
2012. febr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De felírja...legalábbis nekem a héten írt fel a gyermekorvosunk egy rizspépet 6 hós babámnak. Azért érdekel a dolog, mert receptre kiváltva sokkal olcsóbba kerül, mint másképp megvenni.
2012. febr. 24. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak HA tejpépeket lehet felírni. Pl. Milupa HA vaníliás tejpép. Azt hiszem ezen kívül még a Humananak van HA tejpépe. 1 éves korig biztos hogy felírhatja, utána nem tudom.
2012. febr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Vagy lehet hogy a Sinlacra, vagy Milupa Sinemilre gondoltál, azok teljesen tejmentesek. Szakorvosi javaslatra még olcsóbb, de háziorvos is felírhatja. Kb 1100-1200 Ft körül mozognak. Ezt is fel lehet írni 1 éves korig, de lehet, hogy utána is, bár még a 10000 (amúgy 1000) forintos Neocate tejallergiára való ápszert sem írják fel egy éves kor után, hiába tejallergiás valaki
2012. febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 éves korig a milumil ha vaníliás tejpépet.
2012. febr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a Sinlac pépet felírja még mindig, és még jó sokáig, azt hiszem 3 éves korági felírható. De a milumil HA tejpép is felírható, de abba nem vagyok biztos, hogy 6 hónapos korig vagy 1 éves korig! de ezt megmondják a dokinál és a gyógyszertárban is!
2012. febr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2012. febr. 25. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!