Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cipőt lenne érdemes...

Milyen cipőt lenne érdemes vennem 1 éves kislányomnak, kintre, mert most kezdett el menni? Cipő elég lenne vagy még bakancsot?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A Deichmannban lehet venni olyan magasabb szárú cipőt (talán Elefanten), amiben bundabélés van. Nem tudom, méretben van-e olyan pici...
2012. febr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem erre gondoltam, de pl. ez is elég meleg szerintem:

[link]

2012. febr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem már cipőt vegyél neki. Olyan sokat még úgysem tud odakinn gyalogolni, jön már a jó idő, felesleges bakancsot venni.

Pont ma voltunk a Deichmann-ban, már eléggé ki volt fosztva, nem is töltik fel a készleteket, folyamatosan jönnek a tavaszi darabok, de azok nem voltak még kinn. Én ma vettem neki egy cipőt, mire hosszabb távot meg tud tenni, pont jó lesz rá.

2012. febr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lanyom is egy eves, és olyan cipője van, amit belinkelt az egyik válaszoló. Jó meleg, nem fázik benne a lába. Van teli cipője is, de most mar ezt adom rá, mert jó idő van. Nyilván pocsolyaba nem engedem beletrappolni benne, mert nem vízálló. De ezzel most kibírjuk az átmeneti időt.
2012. febr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!!!
2012. febr. 25. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!