Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen stílusban öltözteted...

Milyen stílusban öltözteted mászó-lépegető babádat a jó időben, amikor nem kell már overál? (kinti, sétálós öltözet érdekel főképp)

Figyelt kérdés

Melegítő együttes + mellény

Vagy farmer + kising+ pulcsi?

Kordnaci + kiskabát?


Melyik stílust szereted rajta? :-)


2012. febr. 25. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Bár már nem mászik, csak játékból szokott néha. 2 éves lesz lassan, de eddig is így öltöztettem:

igazából attól függ hova megyünk

ha valami olyan helyre ami tényleg megérdemli, hogy normálisan öltöztessem fel(pl bevásárló központok, rokonhoz, baráthoz) akkor farmer, kising) Ebből a kockás a kedvencem, az áll jól neki:)), pulcsi(ebből a keresztbe csíkos sütétebb árnyaltúakba vagány nagyon:)) vagy mellény

Ha csak sétálni, kisboltba vagy játszóra akkor egy használtabb melegítő pulcsi, mellény,

Ha pedig tudom, hogy van egy kis sár is amerre megyünk séta alkalmával akkor ráadom a kopott melegítőt, amit nem sajnálok, hogyha nagyon sáros lesz.

Melyiket szeretem? Igazából az összeset, mindegyikben nagyon vagány tud lenni, de nekem lényegesebb az, hogy ő mibe érzi jól magát. Az pedig a melegítő, tehát idén inkább azokból vásárolok többet és vagányabbat.

Te hogy öltözteted? Melyiket szereted?

Ja, ha nem írtam volna akkor kisfiú

2012. febr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
enyém már nagyobb de tavaly tavasszal mikor tipegett, next nacijai voltak, azok a szövet nacik, belül béléses, kívül vízlepergetős puha anyagú. pulcsi, mellény :) ha esett akkor meg kabát
2012. febr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam már 4 éves lesz, de az öltözési szokásunkon nem igazán változtattam.

Játszótérre szigorúan farmerban viszem, vagy vászon szerű nadrágban, puha anyagút keresek neki, és gumis derekút ami nem csúszkál rajta, és egyedül fel tudja venni. Teszem ezt azért, mert nem ragad bele a homok, és vetkőzésnél nem lesz tele a lakás homokkal. Felül bármi lehet ami kényelmes, vagány. sokszor kapucnis mert nem kell sapka. Ha hűvösebb van mellényt kap, vagy dzsekit. Előttem említették a next bélelt nadrágokat, azokat is nagyon szeretem. A fiam imádja a kantáros nadrágokat, sajnos nem igazán találok a méretében.

Melegítő csak itthon vagy rajta, vagy az oviban benti nadrág. Olyankor is ha messze autózunk, 5-6 órát kell utazni.

Elmenős nadrágja van kord, vászon, farmer. Ilyenkor sokszor adok rá inget, pulcsival, mellénnyel.


Nyárra elég sok vászon rövidnacit halmoztam fel, pólókkal. Pár rövid ujjú inggel.


Mindegyikben nagyon szeretem. Olyan igazi kis pasi.

2012. febr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én nagyon szeretem a nike, adidas melegítőket, nem kopnak ki, meg scamp-ban szokott itthon lenni, de ezek hamarabb bolyhosodnak (míg az előzőek egyáltalán),

nyári baba, most lesz egyéves, tehát a kánikulában napozó volt rajta újyszülöttként, meg egy pelussal letekartam a kocsiban, ősszel már maci overálban volt, télen megintcsak overál, most lesz egy éves, szóval most nyárom fogunk kimenni úgy, hogy kinti ruha kelljen ténylegesen.


Azt hittem ciki lenne melegítőben kivinni, de ahogy látom a válaszokat, mégsem az. Végülis tényleg nagyon szép melegítői vannak. Meg ez kén yelmes is neki.


A kising + mellény nekem is tetszik nagyon.


Ezek a next nacik milyenek? Linkelnétek egyet?

Belül pamuttal van bélelve? Kívül pedig orkános?


Most a scamp-ból 80-asakat hord, meg nike-ból is (bár ezek kicsit nagyobb méretezésűek), akkor a next-ből milyet rendeljek neki?

2012. febr. 26. 09:22
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, igen! És cipőből milyet vegyek neki? Kérlek adjatok tippet. És a szandál mikortól jöhet?
2012. febr. 26. 09:23
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


ilyesmi next nacijai voltak fiamnak. belül pamut béléses, kívül orkános, de nem az a suhogós, szóval egy idő után ez is átázik, de nem annyira hamar. mondjuk tócsába ne üljön bele :D


de tavaszra kérdezted, a nyár megint más :) akkor meg kis szövet rövidnadrág. ha nincs kánikula akkor én a háromnegyedes gatyókat szeretem mert ha mászik a játszótéren, mégis védi valami a térdét.


tavasszal tavaszi cipőt, félcipőt adj rá. szóval mos kezd el járni a babád így első lépést ajánlok :)


mi a deichmannban vesszük a cipőket, jó minőségű megfizethető áron.

szandál akkor mikor tényleg meleg van. én nem tartom jónak az elől nyitott szandálokat járni tanuló babának, főleg motorozni tanulónak, nem árt ha védve van a lábujja, de majd úgy is látod hogy megy és majd aszerint veszel szandit.


linkelek, nekünk milyenek voltak:


szandi:


[link]


játszótérre szétnyúzós:


[link]


első lépésnek, mikor járni tanult:


[link]

2012. febr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Húúú, köszi!!

Ez a gatyó nagyon bejön! És nem is tudtam, hogy lehet ilyen olcsón cipőt kanpni, köszi :)

2012. febr. 26. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!