Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van köztetek olyan akinek a...

Van köztetek olyan akinek a gyermekénél leukémiát diagnosztizáltak?

Figyelt kérdés
Tudom sokkoló a kérdés, de konkrét dolgok érdekelnének. A kisfiamnál egy vírus okozta kiütés vége apró bevérzések a bőrön és még pár tünet. Hétfőre lesz véreredmény, de addig is kezdek bekattanni. Tudom, hogy simán lehet egy ártatlan jelenség, de sajnos azt is tudom, hogy lehet súlyosabb is. Linkeket nem kérek köszönöm, azt hiszem az összes erre vonatkozó oldalon jártam, igazából tapasztalatok érdekelnének, hogy akinél ilyet diagnosztizáltak, milyen tünetekkel jelentkezett. Előre is köszönöm! Jó lenne, ha már hétfő lenne :(

2012. febr. 25. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk szerencsére nem volt ilyen. Drukkolok, hogy hétfőn minden rendben legyen!

Kitartás!!

2012. febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Drukkolok,hogy semmi baj ne legyen!Mi miatt merült fel a gyanú?
2012. febr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a jókívánságokat. Igazából egyik doki sem mondta ki, hogy leukémia gyanú, csak a reakcióból szűrtem ki, hogy a kiütés utáni bevérzések, nem annyira szokványosak. Utána ahogy hazajöttem rögtön a google-be merültem, ami tudom, hogy nem a legjobb, de szerintem a legtöbbünk ezt teszi/tenné. A tünetek alapján lehet egyszerűen egy vírus okozta szövődmény, mellékhatás, lehetne agyhártya gyulladás, de ez ellen ő kapott védőoltást, illetve annak nagyon gyors a lefolyása és még maradt a kérdésem tárgya. Illetve mivel nem vagyok orvos és ugye Google barátunk sem orvosi szakkönyv még biztos sok minden más is lehet, de hát aggódom Azért köszi lányok.
2012. febr. 26. 12:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Van már valami eredmény? Izgulok értetek!!

2012. febr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Remélem minden rendben veletek!!
2012. febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi az érdeklődést, még csak a fele van meg, a dokinéni lekérdezte telefonon. A különböző "hemoszámok" jók, úgyhogy hála az égnek NEM leukémia :D. Igaz még mindig nem tudjuk mi ez, de legalább tudjuk, hogy nem a legrosszabb!

Még egyszer köszi lányok a támogatást! :D

2012. febr. 27. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!