Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-hó babának milyen ételeket...

ÉVI-Zéti kérdése:

8-hó babának milyen ételeket lehet adni reggelire? Pépek gyümölcsön kívül Tippeket szeretnék

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel se pép, se gyümölcs nem kell neki éhen nem halhat alapon, az én májkrémes kiflimet kapja, vagy vajas kiflit! Ezeket csipegetem neki.....! Ma pl. pulykasonkát is kapott csipet kiflikkel! Tudom most ezért majd kapok, de nem nézhetem hogy fogy el a gyerek :( :(
2012. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém sem eszi meg már a gyümölcsöt. A tejpépet is ritkán. Szoktam neki kalácsot, vajas kenyeret adni. Ma pl. bundás kenyeret evett.... :)
2012. febr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
Nálunk az üres palacsinta a menő, 7 hós. Kis darabokra tépkedem neki, és megeszegeti a székében, közben tudok haladni.:)
2012. febr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!