Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babám miket ehet...

7 hónapos babám miket ehet reggelire?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok,hogy zsemle,jó minőség virslit,sajtot,krémtúrót ehet már?
2012. febr. 14. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
igen krémturot adhatsz neki bár a védőnő azt mondaná hogy csak 10 honapos kora körül vezesd be a tejtermékeket de nem lesz töle semmi baja az én fiam már 4 honaposan joghurtot krémturot evett virslit és sajtot is adhatsz neki zsemlét is ha már van annyi foga hogy megtudja rágni
2012. febr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem hallgatnék az elsőre. Még ráér a tej bevezetése, én nem adnék neki. Se sajtot se krémtúrót. A szalámikat meg a virsli féléket is ráérsz neki még adni. Akkor inkább nyomj a kezébe egy kiflit ha van már úgy foga, had rágcsálja.
2012. febr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hu, jó étvágyat az első anyuka babájának! :) Bocsi! :) lányom 7 hónapos de amiket ő felsorolt abból én semmit nem adok még neki.. ill. bocsi néha kap az én reggeli kiflimből pici csipeteket..., de nem egy egész reggelire való adagot! Ráérsz még kedves kérdező, nem vagyok egy tartsunk be minden szabályt anyuka, de a tejterméket nem kell nekik erőltetni! Én krémtúró helyett a Nestlé baby joghurtot adom neki... van banános, túrós, kekszes 7 hónaposnak! Olcsóbb is a krémtúrónál, és hát 7 hónaposnak is valóbb! Tudom, tudom én is kaptam anya szerint krémtúrót, de ha van más ami jobb neki akkor miért ne! Virslit én egy év felett fogok neki adni először, sajtot is! Viszont, kiflit azt kap egy egy csipetet ahogy az elején is írtam! Nálunk a nap egy nagy adag tápival kezdődik 8kor majd 11kor kap vagy gyümit vagy tejpépet...! Elég reggeli ez nekik még hidd el :)
2012. febr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Még nem adtam neki semmi olyat,ami nem a korának való.Van már alul két foga,szerintem egy kis kiflit fogok majd adni neki had rágcsálja.Ismerem a Nestlés yoghurtot,vettem is banánosat,háááát azt a fancsali képet,megrázkódik tőle :D nem ízlik neki,úgyhogy dobhatom ki,mert én se szeretem.
2012. febr. 14. 22:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Lányom a kekszessel csinálja ezt :) Viszont a túrósat megkóstoltam és az közelit a krémtúró ízéhez :D Azt imádja csak :)
2012. febr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
reggelit elég sokára szokták pótolni, nem elég már neki a tápi/tej? esetleg egy pár falat zsömlét adj neki, felvágottat még ne.
2012. febr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem adok még az egy éves lányomnak sem ilyesmit csak pár falatot nasiba(kenyér,sajt,túrórudistb)7 hósan bőven elég a tápszer,vagy a tejpép,szalámi virsli semmiképp.Ráér még az ilyesmivel,
2012. febr. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok ,reggelire pláne ne délután rágcsának kifli vagy keksz de sztem még ne helyetesitsd a reggelit én van cukorral vagy kakaóval ízesítettem a tápit mikor már unta bár aszt is 11hó után
2012. febr. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Virsli, felvágott rá ér egy éves kor után, de olvastam már olyan ajánlást is, hogy 3 éves korig nem javasolják. A savanyított tejtermékeket is csak 8 hónapos kor felett. Én maradnék a tej/tápszernél.
2012. febr. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok választ.Maradok akkor a tápszernél.
2012. febr. 15. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!