Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kislányom nem akar...

Betty25 kérdése:

3 hónapos kislányom nem akar este lefekvés előtt enni. Miért? Tápszeres baba

Figyelt kérdés
6 hetes kora óta végigaludja az éjszakát, este 9 kor leteszem és reggel 8 kor ébred. De most 3 napja, este fél 8 és 8 között megfürdetem és utána próbálom etetni és nem kell neki, ahogy megpróbálom etetni üvölt. Pár kortyot eszik utána kiköpi az üveget. Lassan próbálkozva kortyonként, megeszi majdnem az egészet, de éjjel nem kel föl enni, eddig sem kelt föl, és most sem. Miért nem akar enni este lefekvés előtt? Nappal rendesen eszi. Keltsem föl éjszaka?
2012. febr. 25. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nehogy felkeltsd. Biztosan elég neki,annyi amit napközben eszik. Ha éhes lenne,akkor felébredne.
2012. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne keltsd fel próbálj másfajtát este.Vagy ténylrg lehet elég neki amit napközben iszik,másként sirna.
2012. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia nekem tegnapelőtt lett 3 hónapos a kislányom és tegnap este óta ugyan ez a helyzet nálunk is kilöki a nyelvével a cumisüveget és keservesen sír arra gondoltam hogy a fogacskája lehet ezért tegnap is és ma este is bekentem neki Dentinoxal és utána megette nyugodtan mind a 160ml-t és el is aludt sőt azóta hajnal 5-ig alszik pedig eddig mindig fél 4-kor kelt.

Sokat rágcsál mostanában és a nyála is folydogál ezért gondolom hogy a fogától van ez.

2012. febr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló.Jó tudni hogy nem csak én vagyok így.Az én babómnak is mozognak a fogcsírái,és kivan fehéredve az ínye,megpróbálom akkor ma Detoxinnal,hátha sikerül.Köszi az ötletet:)
2012. febr. 26. 08:16
 5/10 A kérdező kommentje:
Reggel van:)Dentinoxal
2012. febr. 26. 08:17
 6/10 anonim ***** válasza:

:))))

Ok!Örülök hogy segíthettem remélem nektek is bejön és nem fog már sírni!:)))

2012. febr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szia!Na milyen volt az este sikerült ennie a picurnak?be jött a Dentinox?Remélem igen!Nekünk ma is az segített!:)))
2012. febr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szia.Igen kicsit jobb,de még nyűglődik:)De köszönöm a segítséget.Figyelj lenne még egy kérdésem,nektek kellett a picur oltásiért fizetni?Ezzel nem vagyok még tisztába:)
2012. febr. 27. 12:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Most viszem holnap oltásra úgy tudom ingyen van legalább is a 2hónapos az volt nektek nem?
2012. febr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen,a kötelező oltások mind ingyenesek.Megkaptuk már.
2012. febr. 29. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!