Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a Humana HA 1...

Mi a különbség a Humana HA 1 LC-PUFA Hypoallergén, tejalapú anyatej-helyettesítő tápszer és a Humana HA 1 Hypoallergén, anyatej-helyettesítő tápszer között?

Figyelt kérdés
Az első 600 grammos kiszerelésben van,a második 650 grammosban.Babám 2 hónapos,és mivel pótlásra van szükség,kapja a tápszert,az elsőt!A második tápszer mennyi különbözik az elsőtöl?Lehet valami baja tőle?Ezt kaptuk most.
2008. ápr. 9. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Miért a pótlást írják fel a dokik miért nem a szopiban próbálnak segíteni,ha csak pótlás kell a picinek,próbálj meg szopis teát inbni,pihenni és gyakran mellre tenni a babaát,lehet,hogy elhagyhatnád a pótlást.A valódi kérdésedre talán más tudja a választ,de remélem én is elindítottam egy gondolatot benned.Jó babázást!
2008. ápr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Senki nem hiszi el,de én mindent megpróbáltam eddig.Iszom a szoptatós teát,plusz rengeteg folyadékot,levest,pihizek amennyit lehet.De mindig kevésnek tűnik az a mennyiség ami van nekem.Babám mindig éhes marad.3-4 naponként van az,hogy reggel feszülő cicikkel ébredek,ilyenkor le tudok fejni 80-90ml-t.Nem tudom miért nincs elég tejem.Azt mondják előfordul ilyesmi,és anyám a bátyámat is csak az első hónapba tudta szoptatni,úgy mint most én.Nekem fáj a legjobban,hogy tápszert kell adjak a babámnak!Így kevesebbnek érzem magam,hogy még arra se vagyok képes,hogy legyen elég tejem.Ja,és 2 óránkánt szoktam cicire rakni,sőt esténként van amikor óránként.
2008. ápr. 10. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én orvosom szerint már nem gyártják a sima HA-t, csak a PUFA-s változatot. Nálunk (8 hós babó) egyáltalán nem vált be. Az íze más, nem itta meg. Elvileg a PUFA-politelítetlen zsírsav-gondolom elvileg még kevésbé allergizál. Káros biztos nem lehet.

A szoptatás miatt pedig ne emészd magad, nekem mind a három ivott tápot is, köszönik, jól vannak. De szerintem, ha már kell pótlás, minimum ilyen HA-t adjunk.

2008. ápr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az lc-pufa tápszert nagyon szerettem adni, mert idegrendszer illetve látás erősítő tápszer.
2008. nov. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!