Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nyaralni mentek/voltatok,...

Ha nyaralni mentek/voltatok, mikor mentetek strandolni hogy a babának is jo legyen? Mert a viz fölött nincs árnyék és a nap erösen süt, horvtországba megyünk az akkor 9,5 hos babámal, mikor strandoljunk? Mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Vigyetek strandsátrat és napernyőt, emelett mindenképp árnyékba telepedjetek le, már ha van a tengerparton.

Kend be jól babádat, és akkor akár egész nap is a parton lehettek.

2009. jún. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na mi is pont tegnap foglaltuk le a szállás balcsin egy hétre.Azóta ezen gondolkodom.De sztem mi délelőtt nem megyünk strandra, max 15óra után délután.De tuti viszek napernyőt fa árnyékába próbálunk majd letelepedni.Meg én vettem egy kis pancsi medencét aminek van árnyékolója is és ha a vizbe nem akkor ott a parton abba simán pancsikálhat.De tuti megyünk majd a tóba is,vékony sapi tuti lesz rajta, meg azt hallottam hogy egy vékony újjatlan body azért nem árt, meg bekenem.Nyilván nem órákat de azért ott is leszünk.
2009. jún. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én találtam egy szupi úsztatot,olyan úszógumi féle, aminek van teteje és nem süti a nap a kis fejecskéjét a vízben sem. Elég biztonságosnak tűnik, remélem beválik. Van egy kis kormány is rajta és tud vele játszani is. Egy trafikban vettem, nem tudom hol lehet még kapni!
2009. jún. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!