Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyed kompenzáció, mikor...

Gyed kompenzáció, mikor kapjuk meg? Elvileg én jogosult vagyok rá és 2 hete adtam le a szükséges nyomtatványt.

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 13:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
vagy a következő fizetésedben lesz benne vagy a következő oep utalásnál. feltéve, ha 1) jól töltötted ki vagy 2) megállapítják, hogy minden feltétel szerint jogosult vagy rá.
2012. febr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Remélem jelzik ha nem jól töltöttem ki....köszi
2012. febr. 27. 13:40
 3/18 anonim ***** válasza:

Én is kb 2 hete adtam le a papírt és rá is kérdeztem, hogy márciusban utalják-e.

A hölgy azt mondta, hogy kiküldték a nyomtatványokat, a visszakapottakat beviszik a rendszerbe, de az elszámoláshoz még nincs programjuk, így nem zárta ki azt sem, hogy majd csak május végén, a határidő lejártát követően kompenzálnak visszamenőleg.

Én sem bánnám, ha megjönne most március elején

2012. febr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én is kb 2 hete adtam be, személyesen bevittem az oep-hez. Megkérdeztem, hogy márciusban megkapom a kompenzációt a januári gyedre is? Erre a válasz: Azt már elutaltuk,arra nem jár!! Hogy-hogy nem jár? Mindenhol azt olvasni, hogy visszamenőleg megadják... Az oep-es hölgy szerint csak az igénylés hónapjától jár a kompenzáció. Úgyhogy erre én is nagyon-nagyon kíváncsi vagyok!!!

Bocs, hogy részben off volt. :-)

2012. febr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hát ez király:D, tök jó, hogy várjuk a sült galambot és megint lehúzás az egész, én is úgy tudom, hogy visszamenőleg jár, felhívtam végül az OEP-et és nekem is azt mondta még nincs programjuk, "nem megy ez ilyen gyorsan" (persze nekik nem fontos ők már megkapták...)

és visszamenőleg jár aki jogosult rá!Úgyhogy akkor várakozzunk......:(

2012. febr. 27. 20:10
 6/18 anonim ***** válasza:

3.vagyok.Az oep-nél nekem is azt mondta a hölgy, hogy ne aggódjak, ha később is, de visszamenőleg jár a kompenzáció!

Tök jó, hogy az ország 2 különböző pontján 2 különböző dolgot mondanak ezzel kapcsolatban!:D

Ez van ebben az országban:fejetlenség.És nem lenne ez sem ha hagytak volna mindent békén, de főleg a kismamákat, akik ebből az éhbérből próbálják eltartani a gyereküket!

2012. febr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Jogos:)!
2012. febr. 28. 10:00
 8/18 A kérdező kommentje:
2012. febr. 28. 21:27
 9/18 anonim ***** válasza:
Én megkaptam már. A munkahelyem kifizetőhely és visszamenőleg is megkaptam. 18400ft-ot
2012. márc. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szabad kérdezni, hogy mennyi a gyeded??Nekem 70000ft így kompenzáció nélkül.2 hónapra kaptad?
2012. márc. 4. 07:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!