Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek milyen etetőszéket...

Szerintetek milyen etetőszéket érdemes választanom? 1. Bertoni Yam-Yam 2. Top Rider Milly Mally 3. Baby Design Pepe Használtat vagy újat érdemes venni?

Figyelt kérdés
5 hónapos a kisfiam és 8 kg, félig ücsörög már és már eszeget ezt-azt.......
2012. febr. 27. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk fából van, amit szét lehet majd szedni később széknek és asztalnak, nagyon praktikus.
2012. febr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A képek alapján mindegyik ugyanazt tudja, mi használtan vettük,ChiccoMamma márkájú, én azt néztem, hogy dönthető legyen, a miénknek állítható a magassága, így tálca nélkül az asztalhoz is lehet tolni.
2012. febr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Disi ***** válasza:
100%

Nekünk Bertoni Royal van. Nm néztem meg azokat amit kiírtál, viszont amit nekem mondtak, hogy tök mindegy hogy dönthető-e, nem igazán jött be. Eddig már 4-szer aludt el benne, és örülök hogy a dönthetőt választottunk. Ami viszont hátránya, hogy elég hangos a rugója emikor megdöntöm, tehát a babót egy pillanatra megzavarja (eddig még mindig aludt tovább ettől függetlenül). Mi neten rendeltük, ha van lehetőséged nézd meg őket személyesen, hogy ki tudd próbálni, és akkor tuti nem futsz bele ilyenbe.

Mi is gondolkoztunk, hogy új vagy használt, aztán az új mellett döntöttünk, erre csak van garancia, aztán ha majd nem használja feldobjuk vaterára és akkor annyiba van, mintha most egy használtat vettünk volna. Amiatt is döntöttünk az új mellett, mert mi van ha egy használtnak pont nálam törik ki a kereke. Az eladót nem hibáztathatom, mert nem tudhatta előre, hogy pont nálam fárad el esetleg az anyag, én meg bosszankodhatok.

2012. febr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy, mindegyik ugyanazt tudja, árban is majdnem ugyanott vannak.
2012. febr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Bertoni yam-yam van és nagyon szeretjük! Jó párnás, könnyű tisztítani...szóval minden szempontból nagyon jó, csak ajánlani trudom!
2012. febr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Top Rider van,és nagyon jó,meg szép is.
2012. febr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!