Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nem alszik ejjel masfel...

Miert nem alszik ejjel masfel eves kisfiam?

Figyelt kérdés
Miota megszuletett rossz alvo volt ejjel,persze elore megertettem hisz meg pici baba volt,de mostanra mar megnott annyira hogy gondolom ez mar nem jo!Annyi mindent kiprobaltam mar es megis minden feloraba ebred fel es sir aludna vissza de egyet fordul e nyugol!Mar kozenk is bevettem hogy hatha de most mar ott sem alszik.Mondajatok valamit mit tudjak csinalni?

2012. febr. 28. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Egész éjszaka félóránkét ébred? Napközben (hogyan) alszik?

Látatlanba gondolom csak találgatni tudunk mi is: Éhes, szomjas? Melege van, fázik? Valami zavarja (fény, hang, kényelmetlenség)?

Ha mindezt végigpróbáltad, esetleg kérdezd meg a gyerekorvost/védőnőt tudná-e valamilyen szakember segítségét ajánlani.

2012. febr. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Napkozbe egeszen jol alszik,2 orat szokott aludni.Kiprobaltam mar mindet.Orvoshoz meg azt gondolom megmondja hogy csak azert viszem dokihoz mert ejjel nem alszik?
2012. febr. 28. 09:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Enyém sem alszik. A doki azt feleli: majd 3 évesen fog. De ki bírja addig? Csak egy pillanatra ébred meg, nyöszörög, cumit keres stb. nem kell kivennem, hamar megnyugszik de minden éjjel 5-10-szer kelni én már totál kivagyok. Most Sedatif PC-t fog kapni mert nem tudok már jobbat. Az homeopátia alvászavarra, ízben feloldani, alvás előtt megitatni. Legalább egy doboz mire használ. Egyszer ez már rendezte az alvását.
2012. febr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!