Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen könyveket olvastok...

Milyen könyveket olvastok kikapcsolódásként kedves anyukák? Popper Péter :Lélekrágcsálókat olvasta valaki?

Figyelt kérdés

2012. febr. 28. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, de most szeretném elolvasni, te olvastad? Nagyon jókat hallottam róla! Én utoljára V. Kulcsár Ildikó egyik könyvét olvastam, az is tetszett.
2012. febr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is csak idézeteket belőle,de nagyon jók!
2012. febr. 28. 14:47
 3/5 A kérdező kommentje:
V.Kulcsár Ildikó melyik könyvét?Még nem olvastam tőle.
2012. febr. 28. 14:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos mostanában hanyagolom a könyveket :( Van egy 2 éves kislányom és egy 4 hónapos kisfiam, mikor este elalszanak, akkor a férjemmel vagyok. napközben próbálkoztam már könyvet olvasni, de alig haladtam, így inkább újságot (Éva magazin, Nők Lapja psziché, Marie Claire, meg ilyesmiket) olvasok, az nem zavar annyira, ha félre kell tennem.

Terhesség alatt, míg volt időm, ezeket olvastam utoljára: Arthur Hailey - Hotel, Peter Mayle - Hotel Pastis, Elizabeth Adler - Találkozzunk Provance -ban, meg egy perui utikönyvet is kiolvastam (hátha egyszer eljutok oda....)

2012. febr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Szeretetvárat.
2012. febr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!