Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Libero pontokat gyűjtők!...

Libero pontokat gyűjtők! Gyűjtöm már egy ideje a pontokat, de nem őríztem meg csak a pelenka csomagját a blokkokat pedig nem. Akkor most kárba vesztek az eddigi pontjaim? Nem fogom tudni beváltani őket?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 16:59
 1/5 A kérdező kommentje:
őriztem (bocsi :))
2012. febr. 28. 16:59
 2/5 anonim ***** válasza:
A pontok beváltásától számított 30 napig meg kell őrizni a blokkot, és a kódot is, mert bekérhetik. Sajnos én már jártam így, szerencsére be tudtam küldeni nekik, de elég szenyó dolognak tartom, mert ha valaki véletlen kidobja a blokkot (vagy a férje nem hozza el az üzletből, ahogy az én párom tette múlthéten), akkor lehet a kukába dobni a pontokat?! Egyébként próbáld beváltani, legfeljebb ha bekérik, akkor visszaküldöd az ajándékot. De szerintem nagyon-nagyon ritka az ilyen. Engem is csak azért ellenőriztek, mert mindig a nagy dolgokat váltom be, és már gondolom nem tetszett nekik. :)
2012. febr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mindig Libero-t használok.Valaki felvilágositana a pontgyüjtésrő?
2012. febr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugodtan váltsd be, én születése óta gyűjtöttem és akkor még nem is kellett megőrizni semmit, 2 hónapja váltottam be, kb 1 hónap alatt érkezett meg a csomag és azóta sem kértek semmit!
2012. febr. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor beváltom.

3/4 Időpont tegnap 20:19 válaszolónak: A pelenka csomagolásában belül van egy kód. Ha regisztrálsz a libero.hu-n klubtag leszel ahol pontokat gyűjthetsz a kódokkal, a pontokat pedig beválthatod különböző dolgokra. Nézd meg neten. Üdv :)

2012. febr. 29. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!