Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A zöld dobozos babylove...

A zöld dobozos babylove popsikrém jó minőségű? Megéri venni? A tégelyes és a tubusos ugyanaz, csak más kiszerelés?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Én már másodszor vettem, előtte gabit használtam. Mondhatom hogy nagyon megéri, nagyon sokáig elég, sűrű, mégis könnyen kenhető. Cink és egyéb gyulladáscsökkentő is van benne. Szóval én ajánlom, próbáld ki nyugodtan. Ja és mindkétszer tégelyeset vettem, a tubusost nem próbáltam.
2012. febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszod. Akkor kipróbáljuk :)
2012. febr. 28. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is félve vettem meg, mert itt több rosszat olvastam, mint jót. Viszont mivel korábban elégedett voltam a termékekkel, egy próbát megért. Nem csalódtam, nagyon szép a kislányom bőre! Vedd meg bátran, a tégelyes van nekem is.
2012. febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is vettem már tégelyeset. Semmi bajom nem v olt azon kívül, hogy nekem nagyon "ragacsos" volt, szerintem nehezen kenhető, bár hozzá lehet szokni. Ha az ember rájön a trükkjére, akkor viszont nagyon kiadós.
2012. febr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó volt!Nagyon finom az illata,és extra mennyiségű cink van benne,ami különösen védi a bőrét.Én nagyon szerettem.És kőolajszármazék mentes is.
2012. febr. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szió,nem ismerem.

Mivel nekem nagyon érzékeny Lali, ezért alaposan utána néztem, h mit kenek a fenekére.

Végül A BABAKRÉM - nél jukadtam ki, ami freziderm termék.

gyógynövényi,jó illatú, gazdaságos, megéri:)

2012. márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!