Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is rágja, karmolja,...

Nektek is rágja, karmolja, széttépi babátok a habszivacs játszószőnyeget?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 14:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bár nem volt drága, de én nagyon megbántam, hogy egy fillért is kiadtam rá. 3 csomaggal vettem (ikreim vannak és kell nekik a hely rendesen), de azon gondolkodom, hogy inkább kidobom a fr@ncba. Az enyémek is agyonra rágják, a pici ujjaikkal kiszedik az apró darabokat, állandóan csupa nyál az egész. Fúj, utálom!
2012. febr. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%

én szájba nem engedtem mert már tény hogy a nyál ezekböl az anyagokból kiold valami anyagot ami késöbb erösen rákeltö LEHET. nem biztos de lehet.


addig volt jó míg el nem kezdte felszedni kb 3-6 hós kora között, mert jobb ilyenen feküdni mint pléden, de nem hideg mint a padló.

2012. febr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Én is letettem a fenébe a habszivacsot. Lányom is szétszedte, kikarmolt belőle darabokat, állandóan piszkálta és meg akarta rágni is.

Többen ajánlották milyen jó, de szerintem egy kúszó-mászó és mindent felfedező babának pont nem való. Max. addig jó, míg nagyon kicsi a baba, és nem érdekli, vagy majd akkor lesz jó, ha nagyobb lesz és nem akarja mindenáron megenni.

2012. febr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nallunk nemcsak osszenyalazta a kisfiam meg ragta hanem eletveszelyes is volt mert a szelebol kiharapott egy darabot es ha nem vagyok ott meg is fulladhat. Ugyhogy azonnal el is tettem, hogy ne is lassam. :(
2012. febr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi olyat vettünk direkt, ami nem szétszedhető vagyis tömör, és a kislányom nem foglalkozik vele, max nézi rajta a hercegnőket.
2012. febr. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5 hónaposan az én fiam is szétszedte. Na, akkor lepakoltuk, s később újra elővettük. Kb. 2 éves korától nagy kedvence lett. Szeret vele puzzle-ozni is, de leginkább szőnyegként használja, ami azért hasznos. Nekünk összességében jó vásárnak tűnt.
2012. febr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Elsőnek egy abc-s, számos habszivacs szőnyeget vettünk, nah, kisfiamnak több se kellett! A 8-as a kedvence, ahogy reggel meglátja (még alig nyílt ki a csipája :D), már szedi is ki, és rágcsálja a középső darabkáit, amiket aztán jól el is dug a lakás valamelyik rejtett zugába, volt, hogy csak 2 nap után találtam meg újra. :D Ezt kint is hagytuk a nappaliban, ott legalább látom, mit is csinál vele napközben. Az Ő szobájába már tömör, nagy habszivacsot vettünk, azt nem tudja szétszedni, így azzal nincs ilyen gond.
2012. febr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Én eleve ezért nem is vettem...tudtam, hogy pénzkidobás lenne:)
2012. febr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ezt már olvastátok?

[link]

2012. febr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Vagy ezt?

[link]

2012. febr. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!