Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Játszószőnyeget, pihenőszéket...

Játszószőnyeget, pihenőszéket mikor kezdtetek használni? Mennyi idős volt a babátok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 10:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak játszószőnyeg volt, pihenőszék nem. Amikor már nézelődött, figyelgetett dolgokat, akkor a játszószőnyegre tettem, de nem a földre, hanem a mi ágyunkra (jó nagy franciaágy) és körberaktam párnákkal (fő a biztonság alapon)
2012. febr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pihenoszeket sosem hasznaltunk. Jatszoszonyeget a 10-12 het kornyeken kezdtuk el hasznalni, bar akkor meg inkabb csak fekudt rajta :D
2012. febr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Játszószőnyeget 4 hónaposan kezdtük el használni, 1 hónapig használtuk az ívvel, és 1 hónapig nélküle. Mikor már kezdett forogni, akkor már nem volt jó, mert magára húzta. Pihenőszéket születése óta használjuk, jelenleg abban etetem, mert még nem ül, most 8 hónapos, de nem lehet egyedül benne hagyni, mert kimászik belőle, csak evésnél marad meg benne, szóval lassan elrakjuk, de majd pár hónap múlva elővesszük megint, és bele tud majd ülni, mert átalakítható kis babafotellé.
2012. febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Napközben egész pici korától játszószőnyegre tettem őket, a nappaliban a szőnyegen. Olyankor az ívet nézegették, pár hónapos koruktól meg a mintákat, és a játékokat, amikor már forogtak. Pihenőszéket nem használtunk egyik gyerekkel sem. Ha pl. a konyhába kellett vele mennem, akkor babakocsiba tettem és úgy vittem magammal, vagy bekötöttem a gyerekülésbe. De ez csak néhány percet jelent, sose voltak így hosszú ideig.
2012. febr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

játszószőnyegre elég korán kitettem, mikor nem volt még álmos. Talán 7-8 hetesen.

Pihenőszéket 2 hónaposan. Imádta.

2012. febr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kíváncsicska ***** válasza:
November 28.-án született.Egy barátnőmtől játszószőnyeget kaptunk karácsonyra a nővérétől meg megkaptuk kölcsön szilveszterkor a pihenőszéket.Beleraktam mindkettőbe de a játszószőnyeget csak most kezdi értékelni.A pihenőszék nagyon jó dolog szerintem (nekünk legalább is) mert bukós is és hasfájós is.Szóval én és a lányom is nagyon szereti.
2012. febr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 claudia222 válasza:

Mi mindkettöt használjuk a pihenőszékbe etetem de mikor kisebb volt akkor nagyon jól elnézelődött benne.

A játszószönyeget 4 hónaposan vettük neki de csak később tudta élévezni mert akkor már elérte a játékokat rajta és meg tudta fogni.

2012. febr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 6 hetes korában vettem neki. Most 5 hónapos és imádja a játszószőnyegét azóta is. Először csak nézegette és véletlenül bele-bele püfölt. De kb 2 hét után már széndékosabban kalimpált. Ez olyan, hogy a játékök közül van egy ami érintésre(vagy ütésre) hangot ad ki, de be lehet állandó zenélésre is állítani. Ezt imádja. A pihenőszék az rezgős és az első perctől fogva szerette. Lassan kinőjük, mert 9 kg-ig jó. De most beleszerettem egy Graco 3dimenziósan ringató hintába ami 11 kg-ig használható (vastag barna szörmés macis és cukííí). A pihiszéke az ő kis fotele. Már 6 hetesen bámúlta onnan a fényeket és az elején ha nyűgös volt ebben aludt el a legjobban. Ha a pocija fájt akkor is könnyebben trotyizott benne. A mai napig szereti.
2012. febr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hat mi eleg hamar, jatszoszőnyegre 2 hetesen tettem, imadta nezegetni, mindig varialom a lógó jatekokat, már javában huzogassa rángassa, probléma nélkul megfogja, persze amiket csak elér

pihenosze nincs, hintat vettunk neki amiben fekszik, 6 hetesen, ezt is nagyon szereti, ebben fekszik ha a konyhaban vagyok, innen beszelget velem, mindent lat amit csinalok

most 3 honapos

2012. febr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A hordozóba már 6hetesen beletettem napközben fél órára imádta mert szétlátott belőle,a játszószőnyegre is már úgy 6-7 hetesen ráfektettem én is az ágyra tettem közben énekeltem neki meg zenét hallgattunk azokat amiket a pocakban is.Most 10 hetes és múlthéten kapott apukámtól egy Óceán-varázs hintát amit imád és jókat alszik meg játszik benne,nagyon szereti a forgó zenélő játékokat!
2012. febr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!