Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sinlac vagy Tejpép? 8 hónapos...

Sinlac vagy Tejpép? 8 hónapos babának adom a tejpépet gyümölccsel, de azt hallottam, hogy a Sinlac kidósbb, olcsóbb és jobb mint a tejpép. Más is ezen a véleményen van?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 16:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én sinlacot használtam,3000 ft 1 doboz,650 gramm.de fel lehet íratni fél árba, a kicsi 1 éves koráig.
2012. febr. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nekem nem írta ma fel a doki, hiába kértem. Annyit mondott, hogy a gyereknek nincs szüksége erre, hisz nem tejérzékeny. Ha gondolom vegyek neki sinlcot tejpép helyett,de ő nem írj fel.

Amúgy nagyon rendes nő, el sem mondta mi a kettő között a különbség:-D

2012. febr. 29. 17:00
 3/15 anonim ***** válasza:
A Sinlac-ot tejérzékeny gyerekeknek szokták felírni, mivel rizsből és szentjánoskenyérből készült és nem tartalmaz tejet, míg a tejpépek tejből vannak. A Sinlac-ot csak úgy tudod ízesíteni, ha raksz bele gyümölcsöt, míg a tejpépek eleve több ízben kaphatóak.
2012. febr. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szia csodálkozom,Nekünk az orvos javasolta hogy próbáljuk ki,nem allergiás nekem se a gyerek.Én nagyon szerettem,gyümivel,volt hogy felesben csináltam tejpéppel,főzeléket sűrítettem vele.És olcsóbb volt igen,bár nekem egész más íze volt mint a tejpépnek.
2012. febr. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy a snclac-ot tejérzékeny és nem tejérzékeny babák egyaránt fogyaszthatják, míg a tejpépet, ahogy a nevében is benne van, tejből készült, tehát azt a tejérzékeny babáknak nem adják. Az orvosod is valószínűleg ezért mondta, hogy nincs rá szüksége a gyerkőcödnek, mivel nem tejérzékeny. De attól még adhatod neki. Az én fiam sajnos nagyon hamar ráunt a tápszerre, ezért tejpépeket kapott, de egy ideig azt sem akarta enni, akkor ajánlotta a mi orvosunk a sinlac-ot, mondjuk neki az sem kellett.:) De valóban olcsóbb.
2012. febr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az én fiam nem hajlandó megenni semmilyen tejpépet, rizspépet, egyedül a Sinlacot. Mondjuk megértem, szerintem sokkal finomabb a Sinlac, a pépeken érezni azt a mű ízt (szerintem).

Én a vidéki gyermekorvossal írattam fel. Pesten élünk és itt a hivatalos dokink, de ha vidéken vagyunk és akad valami gondom, az ottani orvoshoz viszem, és ő ugyanúgy ír fel nekünk bàrmit.

Esetleg ha van màsik anyuka ismerősöd/baràtnőd, kérd meg, hogy írasson fel neked!

2012. febr. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat. Nem tudja valaki az árát recepttel és anélkűl? Nagy lehet az eltérés?
2012. febr. 29. 20:23
 8/15 anonim ***** válasza:
Vegyél vaterán vagy teszveszen :) Van fenn mindig. Én most vettem 1000ért darabját.
2012. febr. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Recept nélkül 2965 ft, receptre 1335 ft. Ha gastroenterológus írja fel bukás ellen, úgy 270 ft!
2012. febr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Huh...ez azért elég magas eltérés. Köszi! :-)
2012. márc. 1. 00:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!