Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lehet elkezdeni hasznaln...

Mikor lehet elkezdeni hasznalni a babakocsi sportules reszet? Pierre Cardin marka es a sportules resze is 3 meretben dontheto, majdnem fekvo pozicioban. Nem tejesen fekvo azert. A babam 4 honapos, mar hasznalhatom vagy meg varjak mig 6 hos nem lesz?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Már használhatod.
2009. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De csak egyed dönt rajta! Teljesen még ne ültesd!
2009. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is olyan Pierre Cardin van, aminek külön sportrész feltétje van. Én körülbelül 5 hónapos kora elején kezdtem használni, de akkor már tudott ülni. Éppen azért tértem át a sportrészre, mert a mózeskosarasban féltem, hogy kiesik felülve, ugyanis abban nincs biztonsági öv. Szerintem akkor kezdd el használni a sportrészt, amikor látod, hogy már szeretne ülve nézelődni kifelé. Amikor már 'nyöszörög', ha a mózeskosarasban le akarod fektetni, mert ki akar látni. Egyébként a ledöntött pozíciója a sportrésznek olyasmi szögben tartja a babát, mint egy hordozó, tehát 5 hónapos kora körül már biztos nem árt.
2009. jún. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 hónapos kor után már nem kell teljesen vízszintesen fektetni.
2009. jún. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!