Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelenka vált be újszülö...

Melyik pelenka vált be újszülött babátoknak?

Figyelt kérdés

Pampers, Huggies és Libero márkák érdekelnének, és az, hogy mi a különbség a 2-5 kg és a 3-6 kg között? Melyik jobb egy átlagos súllyal (3-4 kg) születő babának? Nagyon kezdők vagyunk, és most kisbabás sincs körülöttünk, aki emlékezne, hogy milyet használt.:)

Egy kismama :)


2012. febr. 29. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem utolsó héten 4 kg-ra becsülték a babámat, ezért mondta a védőnő, hogy felejtsük el az 1-es méretet és inkább kezdjünk a 2-essel. A babám 3750 grammal született és már jó volt a midi (2-es) méret. Szerintem azt vedd először figyelembe mekkora a babád, ha 4 kg körül születik, akkor 2-5 kg-ost felesleges venni, mert lehet eleve kicsi lesz neki.
2012. febr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a fiam 2,5 kilósan született,eleinte a 2-5 kilóig valót használtuk.mikor elérte és meghaladta a három kilót,akkor váltottunk.eleinte a dm babylove-ot használtuk,de valahogy mindig úgy sikerült a kaki,hogy nyakig olyan lett,így váltottunk a liberora,mert annak gumis a dereka.utána néha vettem pamperst ,de már 1,5 éves kora után,három hónapig,amíg nyár volt,de aztán visszatértünk a liberora.
2012. febr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi az elején csak pampers pelust használtunk, először 2-es pelust vettünk de aztán ugrasztottuk apát egyesért mert a kettes pelenkában elveszett a kislányom pedig nem volt kis súlyú (3300g, 54cm). Most 3 hónapos, nappalra még mindíg pampers-t használunk éjszakára viszont liberot mert az jobban bírja a sok pisit.
2012. febr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 sumergo ***** válasza:
3 kg-mal született a kislányom, a 2-5 kg-ig Pampers Premium Care pelenkát használtuk, majdnem 5 kilós volt, mikor váltottunk. Nem olyan husis a csajszi, ezért sokáig jó volt. Próbáltam ugyanebben a méretben a Huggiest és a Liberot is, a Hugg. nagyon nem jött be, mindenhol kifolyt a kaki, a Lib. egy fokkal jobb volt, de az sem annyira mint a Pampers. Előre nem vettem pelust. A kórházban kapott csomagban is, és amit még terhesség alatt lehetett kiváltani szintén volt pelusminta mindháromból, ezeket még a kórházban kipróbáltam, így döntöttem a Pamp. mellett, ezt vetettem apával, mire hazamentünk. Aztán ajándékba kaptam egész csomag Liberot, és Huggiest is, persze elhasználtam őket, de nagyon nem jöttek be akkor sem. Ha megteheted, te is a kórházban próbáld ki a mintákat, aztán dönts, mert nem egyformák a babák. (Persze nem tudom, hogy ahol szülni fogsz, gondozhatod-e te a picit.)
2012. febr. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, velem lesz a kicsi! :) Nagyon köszönöm a válaszaitokat, akkor előbb meglátjuk, hogy mekkora is lesz, és csak utána veszünk pelenkákat. Szép estét mindenkinek!
2012. febr. 29. 21:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Libero a leg szárazabb,leg jobb. Pampers kényelmes a gumirozása miatt,de összecsomosodik ha sok a pisi. Huggis se rossz, de magasan a Libero vezet nálunk.
2012. febr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk a Huggies newborn vált be akkor. 3,45 volt a baba.

Puha, száraz, kényelmes.


Liberot nem szerette, mert annak széles és merev a láb közötti része, az én kislánykám meg husis combbal nem fért el kényelmesen benne. :)


Pampersből az Active Baby vált be. A Sleep&Play neki nem volt elég száraz, a premium care meg nekem nem tetszett, mert valahogy nagyon furcsán volt benne a nedvszívó mag és a fenekénél nem volt semmi a két fedőréteg között... lehet, hogy selejtes csomagot fogtunk ki. :D


Most 13 hónaposan és 10 kilósan már Liberot használunk. A huggiesnak a nagyobb méreteiből állandóan kifolyt minden... A Pampers active baby jó volt, csak marha drága... 80ft/db.... kivéve, ha kifogsz valami jó akciót.

2012. febr. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kíváncsicska ***** válasza:
3150-nel született a lányom.A huggies nagyon bvált a 2-es mérteig.Most a 3-astól kiütéses lett.Én a fogára fogtam volna de a doki azt mondta hogy peluskiütés.Szóval most dobhatok ki 1.5 csomag Huggies 3.Pampers Sleep@playt próbáljuk ki.Aztán ha az sem nem tudom.Neked is csak azt tudom mondani hogy sajna ki kell kísérletezned.Kezdésnek ennek ellenére Huggies
2012. febr. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a newborn (1-es) méretet felejtsd el. Kilóg belőle a köldöke, kifolyik a pisi, nekünk nem vált be. 2-es mérettel kezdtünk, pampers, illetve éjszakára 3-as libero kellett, rögtön az elejétől mertr minden másból kifolyt a kaki-pisi. 3280-g-mal született
2012. márc. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:))
2012. márc. 1. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!