Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltöztessem délután 1...

Mibe öltöztessem délután 1 évesem (Budapest)? Még csak téli cipője van, azon kívűl csak Liliputi, de az biztos nem elég? Kabátja is téli, meleg. (? )

Figyelt kérdés
Harisnyához bélelt gatya nem meleg nagyon? Ja, fiú.
2012. márc. 1. 07:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Kell a téli cipő, de a bélelt nadrág már nem. Vag yharisnya nem.Kabát mehet, de alá ne alegvastagabbb pulcsit!
2012. márc. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Ha mozog, akkor egy réteggel kevesebb, mint ami rajtad van. Ha ül, akkor egy réteggel(vagy takaróval) több.
2012. márc. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Még csak ül a babakocsiban. Akkor az jó ha mondjuk így adom rá: harisnya, sima farmer, téli cipő, hosszúujjú body, rá egy vékony kardigán, és úgy a téli kabát. Sapi már gondolom lehet vékonyabb, nem?

2012. márc. 1. 08:34
 4/5 Bogyo110 ***** válasza:
szerintem ez igy jó én mát tegnap is igy öltöztettem csak a sapi maradt vastag de ma már veszek neki egy vékonyabbat!
2012. márc. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mkinek!!!
2012. márc. 1. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!