Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek hogy viselte a babája a...

Kinek hogy viselte a babája a 3 hónapos oltást?

Figyelt kérdés
Az én kis tündérkém kedden kapta meg az oltást, szerda hajnalra belázasodott (kapott egy kúpot ami szépen levitte a lázát), tegnap már nem volt hőemelkedése sem, csak aluszékony volt és egy picit kevesebbet evett mint szokott. Ma reggelre picike piros pöttyök lettek az arcán... ez még lehet az oltástól vagy nem?
2012. márc. 1. 08:11
 1/7 bogyómama válasza:

Az én babóm 16 hetes, a 3 hós oltást jobban viselte, mint a 2 hósat. Kevesebbet is sírt. A hője se ment fel 38-nál magasabbra (ami gazából csak 37,5).

Szerintem lehet az oltás miatt a kiütés.Tehetsz vizes borogatást az oltás helyére.Az hűti a kicsinek, és lehet jobb lesz a közérzete is.Nyugodj meg, 1-2 nap és olyan lesz mint az oltás előtt.:)

2012. márc. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A lányom minden egyes oltás után belázasodik születése óta. Megkapja az oltást napközben és estére már lázas is, ha időközben vagy oltás után nem adunk lázcsillapítót neki.
2012. márc. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kíváncsicska ***** válasza:
Az én lányom jobban megviselte a 3 hós oltás.Sokkal nyűgösebb magasabb is volt a hője mint a 2 hós oltásnál.Mi még csak tegnap kaptuk meg így piros pöttyökre nem tudok mit mondani sajna.
2012. márc. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az én kisfiam észre se vette, hogy szurit kapott, vigyorgott végig, nem volt semmi mellékhatás szerencsére,
2012. márc. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam se vette észre sose a szurikat, lázas se volt egyiktől se, viszont a 3 hóstól (amit 5 hónaposan kapott) aluszékony lett.


[link]


Ebben azt írja, hogy lehet tőle bőrkiütés.

2012. márc. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Még megvannak a kis pöttyök, de egyenlőre nem viszem orvoshoz, mert a rendelő tele van nagyon beteg gyerekekkel, az én babám meg jókedvű már az étvágya is megjött és ugyan a meglévő pöttyök nem múltak még el de nem is lett belőlük több...
2012. márc. 2. 08:25
 7/7 kíváncsicska ***** válasza:
Az én lányom nagyon aluszékony lett majdnem láza, de inkább még hőemelkedésnek mondanám, és nagyon nyűgös.
2012. márc. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!