Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a Stokke Xplory-val?

Figyelt kérdés

Kérem, hogy csak olyanok írjanak, akiknek volt/van Stokkéjük!

Érdekelne mik az általános tapasztalataitok róla?

Szerintetek hány éves korig használható (megfelelő rácsatlakozóval)?



2012. márc. 1. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szeretem,nagyon könnyű tolni,fordulni vele.de ha moast lennék terhes nem venném meg,mert nekünk már 370.000ftban van,de ennyit viszont nem ér.amikor kinéztük,nagyon jónak láttuk.de én úgy látom,mintha a babámnak kényelmetlen lenne.aztán lehet a nagy overál miatt akármilyen babakocsiban feszengne szegény.

egyébként nagyon jó.ha pl étterembe megyünk,simán betölti az etetőszék funkciót,sőt,ha elutazunk,vagy akárhol vagyunk simán megetetem benne a picit.mármint olyan magas,mint egy etetőszék.szerintem

olyan 2 éves korig lesz jó.terepen annyira nem jó,sík terepen szinte magától megy.

2012. márc. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen az ára valóban borsos, de inkább a használhatóság része érdekel. szted milyenek vannak még amik ugyanígy jó minőségűek és kielégítik az ember igényeit?
2012. márc. 2. 12:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy Concord Neo vagy ABC Design 3Tec is nagyon jó lehet.csak ugye az Xplory nekem azért is jött be nagyon,mert nagyon magas.ilyen magas babakocsi nincs másfajta.csak azért csalódtam egy kicsit,mert nhol terepes a hely,ahol tologatom és ott sokszor nagyn nehezen tolom.na olyankor szivesen tolnék inkább mást..de viszont sík terepen mondom,szinte tolni sem kell.fordulni is simán egy kézzel lehet.most láttam valahol,hogy akcióban megkapod a hordozót hozzá,ami 80.000 lenne.ha ilyet akartok,mindenképp mostanában vegyetek,mert nagyon megéri így.nem tudom meddig tart ez a kedvezmény.
2012. márc. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az autóút (utcaút) már terepnek számít? :)
2012. márc. 2. 12:58
 5/9 A kérdező kommentje:
Concord neo nekem is szimpinek tűnik, de nem tudok róla semmit milyen..az ABC nekem nem igazán tetszik..:(
2012. márc. 2. 14:29
 6/9 anonim ***** válasza:
terepnek a földutat mondom.én úgy hallottam,hogy jó a neo.
2012. márc. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretjük a Stokkét! Városban, járdán szoktam tologatni, ott hibátlan, nem terepre való, ezt a gyártó sem titkolja. A mózesben még múlt héten is feküdt a 7,5 hónapos, korához képest nagy babám, a hordozót csak azért nem használtuk sokáig, mert vállban szűk volt neki kb. 5 hónaposan a Maxi Cosi hordozó.

Nyáron fogunk egy új sportkocsit venni, mert a közelben van egy strand és oda nem szívesen viszem Stokkéban.

2012. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi imádjuk, nagyon bejött és bevallom: újra ezt választanám. Könnyen irányítható, abszolúte stabil, jó minőségű babakocsi. Szerettem, hogy mobilis, elfért rendesen az autóban és sok kiegészítőt vehettem hozzá. Az ára borsos, valóban, azonban azt mondom, hogy mi első babához vettük, és biztos vagyok abban, hogy a tervezett két kistesót is ki fogja szolgálni, mert vigyáztunk rá és határozottan jó minőség. Így ha lebontom az árát, három kicsire, mi 400 000 Ft-ért vettük, akkor babánként valamivel több, mint 133 000 Ft-ra jön ki. És akkor a kiegészítőket nem említettük. Ha lehetek indiszkrét, javaslom, hogyha belefér a budget-be, akkor nyugodtan ruházz be rá. (Most két éves a kislányom és mi már nem használjuk, bár láttam, hogy volt, aki használta...)
2012. júl. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

belefér, a szempont nálunk nem az árára, inkább a minőségre és funkciókra helyeződik. mi is 3 babára tervezzük, szval örülök, ha kibir 3 gyereket :)

mózest én nem rendeltem hozzá, mert úgy voltam vele, hogy októberben fog születni, az első időkben gyakran leszünk itthon, ha elutazunk, akkor hordozóban szállítjuk, és mikor majd jönnek a tavaszi nagy séták, addigra meg már vagy 6hós lesz, és felesleges.

már megrendeltem egy ideje, még várjuk az érkezését.

2012. júl. 11. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!