Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bobbi shoes-zal meg vagytok...

Bobbi shoes-zal meg vagytok elégedve?

Figyelt kérdés
1 éves fiamnak van egy 20-as ilyen cipője, ami biztos, hogy jó rá, de egyszerűen nem tudom úgy ráadni, hogy a saroknál a kérgét ne tapossa le felvételkor. Van eggyel nagyobb, de abban nem szeretném, ha járkálna, mert látom, hogy csúszkál benne a lába. Nem jó ez a márka a lábformájának, ilyen létezik?
2012. márc. 1. 17:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként tépőzáras, és totál kihúzom a tépőzárat, de úgysem megy.
2012. márc. 1. 17:10
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt vele hasonló gondunk. A fiamnak tavaly és most télen is ilyen márkájú bakancsa meg hótaposója volt. Nagyon szerette ő is, én is mindet. 1 évesen hordta először ezt a márkát és semmi baj nem volt vele. Bocs, hogy nem tudtam érdemben válaszolni, csak arra, hogy mi elégedettek vagyunk "Bobbival" :))
2012. márc. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem.Szandált többet vittek vissza éppen akkor amikor mi is, mert szétjött, azóta egy mamuszunk van, ami 1 hét hordás után engedte el a talpbélést, azután szép lassan a talpát is!

Nem vagyok elégedett a Bobbi shoes-zal! Többször nem is veszem ezt a márkát!

2012. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem sincs bajom vele. 2 éves korától veszem neki (bakancsal kezdtük), már 3 éves, de minden fajta cipője ilyen a szandi is. Én nagyon szeretem, és kisfiamnak is kényelmes. Nem utolsó sorban, jó az ára is.
2012. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Cipőt még nem vettünk ilyen márkát, de a mamusz nem jó.

Le volt értékelve, hát olyan is...

2012. márc. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

NEM, nem vagyok megelégedve vele. Azt hiszem mondhatom, hogy egy lapát kaki.

3 éves fiam ősszel 1 hónap alatt kilyukasztott egy sportcipőt (igaz futóbringával nem nehéz, de sztem túl gyorsan adta meg magát a cipő). Ezután vettem egy hótaposót, ami szintén kilyukadt, pedig ezt már nem nyűtte a biciklivel (csak oviban). Szóval a februári hóban már pont nem tudtuk használni, vehettem ebből is egy újat.

Persze árban még mindig jobban állok így a 2x2 cipővel, mintha vettem volna két márkásat, de azért bosszantó.

2012. márc. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!