Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen járássegítőtök van?...

Milyen járássegítőtök van? Mennyiért vettétek? Újonnan vagy használtan? Meg vagytok-e vele elégedve? Mennyire használja a babátok?

Figyelt kérdés
Ha valaki képet is tud mellékelni, megköszönöm.

2011. nov. 12. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van és nagyon szerette a lányom,mert nem borult fel és nem rántotta magára.


[link]


Ugyan ez már lezárt téma itt babaszobán,de képet itt találtam róla.Használtan vettem én is a mienket,most gondolkodom épp az eladásán,de tök szép állapotban van.

2011. nov. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs, nem is volt. Szerintem felesleges pénzkidobás, mert minden baba megtanul járni ilyen vackok nélkül is. Bár ez csak magánvélemény, bocs...
2011. nov. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek, de a gyerekeim a széket tologatják maguk előtt és néhányszor már rájuk esett, így döntöttem a járássegítő mellett.
2011. nov. 12. 12:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Fisher price kockafaló viziló,5000-ért vettem használtan a vaterán.Rengeteget segített nekünk,a gyerekeim gyakorlatilag azzal tanultak meg járni..Sosem bántam meg.4000-ért adtam el,nekünk ennyit bőven megért..Most már még olcsóbban mennek a vaterán ,2000-3000-ért is kapni.

Szánom az ilyen szülőket,akik itt a gyk.n mindenre rámondják,hogy "minek az a gyereknek,úgysem használ neki",az lehet,hogy van olyan gyerek,akinek nem használ,de ártani biztos h nem árt,és plusz élményt jelent a számára,mert örömöt jelent neki,ha tologathatja,még akkor is,ha nem annak a segítségével tanul meg járni.Nem feltétlenül és kizárólag csakis azért kínálnak bizonyos dolgokat a szülőknek,mert ki akarják rabolni a pénztárcát,hanem azért mert már 2011-et írunk,és nem 1830-at..

2011. nov. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk fisher price oroszlános járássegítőnk van ami később motorrá alakítható,használtan vettük 5000 ft-ért.Egy éves volt a fiam mikor megvettük neki,most 26 hónapos és még mindíg használja,tehát megérte megvenni!
2011. nov. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Mindenképp veszünk, valszeg vateráról.

Vannak azért olyan dolgok, ami még árthatnak is, pld a bébikomp, de a járássegítőben azért bízom. Végülis mi baja lehet, ha tolja maga előtt. A széket már napok óta tolják maguk előtt...

2011. nov. 12. 17:59
 7/7 anonim ***** válasza:

nekünk ilyen volt:

[link]


Imádta a fiam tologatni is meg játszani is vele az elején lévő zenélő,fejlesztő játékokkal!Én kompellenes vagyok de a járássegítő igenis hasznos és ez nem pénz érte!Nekünk nagyon megérte!

2011. nov. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!