Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos kisfiamra éjszakára...

10 hónapos kisfiamra éjszakára adjak zoknit?

Figyelt kérdés
kb.25fok van a szobájában.
2009. jún. 8. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A fiam 6 hós lesz, nálunk is meleg van, de én még adok rá. Pizsamában alszik. Ha hálózsákban aludna, akkor nem adnék rá.
2009. jún. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyém rugalózóban alszik.

Én nem szeretem éjszakára a zoknit, mert minden zokni megnyomja egy picit a lábát, ami meg lazább az meg leesik. Így zoknit csak nappalra adok rá.

2009. jún. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt próbálj valahogy hűvösebbet varázsolni (persze tudom nyáron ez nehéz) de szellőztetés pl lehet a késő délutáni, lefekvés előtti időben, mikor még nincs benn a baba, napközben csukott ablakkal nyitott ajtóval eleget szellőzik a szobája. Napközben ha besüt a nap arra az időre sötétíteni, hogy ne menjen be a meleg. Így estére csak nem lesz 25 fok. Nálunk 21-22 fok szokott lenni, ha nem kevesebb a fenti "árnyékolással", de egy vékonyabbat a rugi alá, aminek persze gumis anyaga van, de nem vágja sehol szoktam rá adni. Ebben a korban sokat ficánkolnak,kitakaróznak, azért elkél szerintem.

Ha nem tudod megoldani ahogy leírtam, akkor nem kell. Csak kényelmetlen neki és meleg.

2009. jún. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én adnék rá,nálunk ugyan nincs ennyi,max 22 fok most de én adok,de ha 25 lenne is adnék egy kis vékony zoknit.
2009. jún. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!