Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érzitek a pelenkán keresztül...

Érzitek a pelenkán keresztül a pisiszagot?

Figyelt kérdés
Akár huggist vagy liberót használok, sokszor érzem a gyereken a pisiszagot, pedig sűrűn cserélem. Melyik az a pelenka, amelyik jobban zárja a szagokat? Van ilyen?
2009. jún. 8. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen idős a picid? A lányom 6 hónapos kora óta eszik minden zöldséget és husit is, és azóta szagosabb a pisije. De szerintem úg 2-3 adag pisit érzek már.

Amúgy Tescos, lilát használunk.

2009. jún. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
8 hetes a babám, de régóta érzem, főleg szoptatás közben.
2009. jún. 8. 12:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Mink pamperst használtunk 10 hónapig.Utánna mindíg éreztem a pisi szagot így cseréltünk Fixies re.Azóta nem érzek semmit.A lányom 16 hónapos.
2009. jún. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 3 hónapos és érzem a pisi szagot. Nekem úgy rémlett, hogy "rózsavíznek" kell lenni, ezért megkérdeztem a dokinőt. Azt mondta, hogy azért lehet mert semmi mást nem iszik-eszik csak anyatejet, ezért koncentráltabb, de normális.


Amúgy mi is tesco lila pelust használunk. De szerintem a pelenkának nem az a dolga, hogy a szagot felfogja, hiszen akkor nem lenne légáteresztő nem?

2009. jún. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én sem érzem (10 hós a fiam), és én is az általad leírt márkákat használom a kezdetektől. Jó orrod van:) Mondjuk reggel, kelésnél azért van, hogy érezni.
2009. jún. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig érzem a pisiszagot. Liberónk van.
2009. jún. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint az erős pisiszag gyerekfüggő lenne? a fiam csak anyatejet eszik, ettől is lehet erősebb szaga a vizeletének?
2009. jún. 8. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!