Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány napon keresztül lehet...

Bogyo110 kérdése:

Hány napon keresztül lehet adni a mira baba vizet?

Figyelt kérdés
Tápszeresek vagyunk és csak nagy erőlködés árán tud a pici kakilni de széklete nem kemény inkább krámes és sötét zöld szinű .De mégse nyomja ki magátol kb egy hete van ez igy addig minden rendesen ment volt kaki akár töbször is egy nap.most leszünk 3 hósak és ajánlották a mira vizet amit reggel megitattam vele és estére olyan folyós székletet produkált hogy nyakig uszott benne !mit tudok tenni hogy vissza áljon a rendszer ,Már elkeztük neki két napja adni a rostos leveket.ezeknek hány nap kell mire hatnak mert ugy tudom a rost is segithet nekik
2011. ápr. 19. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Mennyi Mira vizet adtál? Egy 3 hós babának 4-5 teáskanálnyi kell, langyosan.

Lehet egyébként kúraszerűen adni (több napig), de kis mennyiségben.

Milyen levet adsz neki? Nem boltit, ugye?

Egyébként a rostos levek fognak, nekem szülés után mondták a nővérek.

Próbálj mirelit barackot feldolgozni, mert az alma, répa, krumpli fognak, mást meg nemigen adhatsz még neki.

Próbáld a kamillateát is, itt olvastam tegnap, hogy kész kamillafőzeből csinálta anyuka a tápszert orvosi javaslatra, és bejött.

2011. ápr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
3 kanálnyit adtam neki !neknk a dokornőnk ajánlotta hogy nyugottan adjak neki napi fél deci rostos levet (baby italt)barackosat vettnk neki !
2011. ápr. 19. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!