Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos fiam ehet diós...

13 hónapos fiam ehet diós tésztát?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Ehet, de ha még nem evett diót, akkor csak keveset, és figyeljél rá, nehogy allergiás legyen a dióra.
2012. márc. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
karácsonykor evet diós bejglit attól nem volt semmi baja, akkor elvileg nem allergiás rá:)
2012. márc. 2. 12:18
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:)
2012. márc. 2. 12:19
 4/10 anonim ***** válasza:

Az enyém is 13 hónapos és én még nem adnék neki.

A dió is aközé a kevés étel közé tartozik, ami nagyon könnyen allergizál, ezért másfél éves korig nem javasolt még darálva sem....

2012. márc. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Csonthéjasok másfél éves korig nem javasoltak, mert allergiát okozhatnak. Akár a későbbiekben...
2012. márc. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

én 1 év után a diót már adtam, a többivel vártam.

ha meg már kostolta, akkor nyugodtan.

2012. márc. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az a baj a dióval, hogy fulladásos allergiát okozhat. ezért minél később javasolják, legalább addig várni vele míg tud beszélni. én 2 évesen adtam először a fiamnak
2012. márc. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


karácsonykor evet diós bejglit attól nem volt semmi baja, akkor elvileg nem allergiás rá:)"


Akkor jóétvágyat a picinek, az én lányaim is szeretik.

2012. márc. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Grat. A hivatalos, orvosi ajánlással indokolt válasz lepontozva, a "há' én adtam oszt nem lett baja" meg nem...... tipikus anyukák. Én ezt csináltam, nem lett baja. Oké, de lehet hogy szimplán csak mázlid volt.



Kedves kérdező! Orvosi tanácsokra hallgass, ne olyanokra hogy "hát én csináltam" meg NEM egyformák a babák. Ha a gyerek egészségéről van szó, akkor orvost kérdezz, ne anyukákat, akik nem értenek valamihez, csak tanácsolnak..

2012. márc. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Kedves kérdező! Orvosi tanácsokra hallgass, ne olyanokra hogy "hát én csináltam" meg NEM egyformák a babák. Ha a gyerek egészségéről van szó, akkor orvost kérdezz, ne anyukákat, akik nem értenek valamihez, csak tanácsolnak.."


Igen, hallgass az orvosokra, és ne adjál a gyereknek semmit az anyatejen kívül -akkor sem, ha nincs, vagy nem elég- 3 éves korig.

Nyugodtan lehet adni mindent a gyereknek, csak módjával kell bevezetni, nem kell "könyvmoly anyukának" lenni.

Két lányom van, köszönik szépen egészségesek, pedig mindent esznek, 9-10 hónapos koruk óta.

2012. márc. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!