Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korig sterilizaltok?

Hány hónapos korig sterilizaltok?

Figyelt kérdés
5 hónapos, heti 1x elég- sok- kevés?
2012. márc. 2. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Soha nem sterilizáltam semmit. Mindent tisztán tartok de soha semmit nem sterilizálok. 3 gyerekem van, látásból se ismerik a gyerekorvost.
2012. márc. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kíváncsicska ***** válasza:
2 hónapos korig.Annyi baci meg kell ami marad sterilizálás nélkül (szerintem)
2012. márc. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát igazából ezzel a kérdéssel én is bajban vagyok... a gyerekdokink azt mondta hogy amiből és amikkel eszik 1 éves koráig sterilizáljuk minden nap (vagy minden használat után)... a játékokat rágókákat azt mondta ha én úgy gondolom sterilizálhatom hetente egyszer de az is elég ha minden nap leöblítem a gyerek mosogatószerével... Nem tudom ez így mennyire jó de én azt hiszem így fogom csinálni, végülis doki javasolta (bár lehet ez így túl óvatos de első baba, talán ezért is inkább betartom).
2012. márc. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem sterilizáltam. Nekem sajnos már nincs anyukám, a védőnő/gyerekorvos meg sosem mondta, hogy kéne :-(
2012. márc. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10 hónapos,és csak a cumisüvegeit sterilizálom,azt is csak azért,mert nem mosom el rögtön hajnalban meg este,és azért csak tejes dolog a tápszer is.Mást nem!
2012. márc. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9 hós, már 1 hónapja nem sterilizálok semmit. A cumiját szoktam, hetente 1*, mást nem. Mindent elmosogatok rendesen, az övéit külön, időnként a csőrös poharát kifőzöm.
2012. márc. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 2. 11:11
 8/9 anonim ***** válasza:
8 hós a lányom,már én se nagyon. Csak a cumisüveget és a cumikat úgy,hogy mosogatás után extra forró vízbe(ami a csapon folyik) teszem egy tálba,és pár perc után megy a csurgatóra.
2012. márc. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Soha nem sterilizáltam.
2012. márc. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!