Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól használtat...

Hány hónapos kortól használtatok baba pihenőszéket? És meddig volt jó neki, vagy meddig maradt meg benne? Megérte megvenni?

Figyelt kérdés

2012. márc. 2. 13:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy tök jó találmány.

Amíg nem tudott ülni, teljesen jól elvolt ebben, mert legalább nem feküdt teljesen vízszintesben, és így tudott nézelődni. Nagyon szerette.

Néha ebben etettem is őt, amikor még rendesen nem tudott ülni, és az etetőszékbe még nem tudtam tenni.

8 hónapig biztos, hogy használtuk, és nagyon szerette ő is, én is.

2012. márc. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Első perctől kezdve beleraktam a kicsit és megérte mrt nagy a lakás így cipeltem magammal minden hova. Sokáig elvolt benne még aludt is.
2012. márc. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 2 hónapos korától használtuk,addig ameddig nem tudott ülni. Megérte, mert tudtam hozni, vinni a lakásban ameddig vmi mást csináltam. Pl. így tudtam zuhanyozni is:)
2012. márc. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az elejétől használtuk mi is, és hm...talán mi is olyan 8 hóig használtuk.

A legjobb babacucc volt, erre nem bántam meg, hogy kiadtam a pénzt, nagyon jó, hogy volt. Lányom megnyugodott benne, nézelődött, pihent, evett...mindenre jó volt.

2012. márc. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Első naptól kezdve használjuk, és nagyon hasznosnak tartom! 9 hónapos, és ritkán még most is használjuk, amíg nem tudott ülni, ebben etettem. Elrakjuk, majd ha nagyobb lesz elővesszük megint (babafotelnak átalakítható) Szerintem nagyon megérte megvenni.
2012. márc. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Első babánál nem volt, akkor nem hiányzott, a baba a nagyágyon volt, később pedig a földön.

Másodiknál viszont nagyon jó volt a pihiszék, nem kellett attól félnem, hogy a földre lerakván a kisbabát a nagytesó átgázol rajta. Egészen újszülött korától használtuk kb 4-5 hós koráig (utána elkezdett kúszni, kiesett volna belőle) Még utána 6 hósan elkezdtem a hozzátápit, akkor megint elővettem, abban evett, amíg nem tanult meg ülni az etetőszékhez.

2012. márc. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Olyan 5 hós korától használtam, mikor már nem akartam a hordozóba tenni, mert abban már nem negyed órákat lett volna, mivel igénye volt, hogy nézelődhessen.Olyan 7,5 hós koráig használtuk, mert akkor próbálkozott ülni a drágám, és egyszer majdnem kibukott belőle az étkezőasztal tetején, úgyhogy eladtam.Dönthető volt a háttámlája, így én ebben etettem, mikor elkezdtük a hozzátáplálást.Ha 5 pontos öve lett volna, akkor tovább is használtuk volna, igaz én varrtam rá hevedert a vállához, de abból folyton kibújt :)

14 hós kiscsaj anyuja

2012. márc. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Disi ***** válasza:
Látom mindenki pozitív példát ír, gondoltam írok egy ellenpéldát :)))). Mi nem vettünk, mert a lakásban nem maradt meg a hordozóban sem. Elmentünk egy ismerőshöz akinek, szuper rezgő-hintás-zenélős pihenőszéke volt, amit az ő kisfia imádott. Az én kislányom abban is csak pár percig maradt nyugton, utána nem érdekelte. Én nagyon akartam venni, apa lebeszélt róla. Szerencsére :)))
2012. márc. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Mindenkinek mentek a zöld kezek, köszönöm!

A fiam 3,5 hónapos, mi most vettünk használtan egy babakocsit, és ahhoz ráadásnak kaptunk egy pihiszéket. Nekem eszembe nem jutott volna venni, de ha már van örülök neki és igazán szép. Nem rezgős-éneklős-hiperszuper csak egy alap darab, de remélem sokáig fogjuk tudni használni.

2012. márc. 2. 15:08
 10/14 anonim ***** válasza:
Kb. 1,5 hós korától használjuk, most fél éves, és még mindíg nagyon szeretjük. :) Nem tudom, meddig tudjuk még használni, de mindenképp nagyon megérte!
2012. márc. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!