Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba pihenőszéket használtok?...

Baba pihenőszéket használtok? Mekkora babát lehet beletenni? Az enyém 3 hetes múlt, Őt már lehet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi 2 hós korától használjuk. Szereti, most 4 hós.
2009. jún. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, aminek vízszintesig dönthető a háttámlája, és a leírásában is szerepel, hogy újszülött kortól használható. Érdemes olyat választani, mert ültetni még nem szabad a gerince miatt.
2009. jún. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Kb. 3-4 hetesek voltunk, amikor vettünk egy Fisher-Price 2 in 1-ben hintaszéket. Elejével nem nagyon érdekelte, csak a vibrációra rácsodálkozott, úgy 5 percig ha volt el, most már tovább vagyunk benne, mivel egyre jobban érdekli őt a környezete. Szerintem folyamatosan többet fogjuk használni. Mi most múltunk 6 hetesek.
2009. jún. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én használom újszülött kortól. Nekünk olyan van ami vizszintesbe dönthető, még mindig úgy van benne ha játszik, mert még nem tud ülni. Én abban is etetem, van hozzá tálca, akkor viszont,feljebb ültetem kicsit. Szerintem szuper jó dolog.
2009. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A miénk is újszülöttkortól használható. Brendonos, Hauck márkájú. Mi katuk úgy az 5. héten, azóta használjuk és imádja.
2009. jún. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!