Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Prevenar és a Rota vírus...

A Prevenar és a Rota vírus elleni ajánlott védőoltás mennyibe kerül Németországban?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A rotavirus elleni 70eu körül volt,ha jol emlékszem. De a mi betegbiztositonk pl fizette utólag. (barmer)
2012. márc. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
70 Euró összesen vagy darabja? Mi az AOK-nál vagyunk biztosítva,nem tudod véletlen,hogy az fizeti-e?
2012. márc. 13. 22:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy alkalom került annyiba,ha jol emlékszem. De kérdezd meg a patikában,az a biztos. Talán azt is tudjak majd,hogy aok fizeti e. Én sajnos nem vagyok biztos benne. Kicsit ugy rémlik mondtak,h másik állami nem fizetni. De kérdezz rá!a gyermekorvos is rögtön tudni fogja. Merre éltek?
2012. márc. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt találtam egy fórumon.


"Ich lasse meinen Sohn gerade gegen Rotaviren impfen und gehe dann zur AOK und dann bekomme ich die Kosten (ca. 200) erstattet. Ich habs also noch nicht zurück, man hat mir aber bei der KK im Vorfeld gesagt, dass ich die Kosten wieder bekomme."


Szerintem fizeti a betegbiztosítód.

Olvastam a neten 60 eurót is, szóval lehet, hogy nem emlékszem teljesen jól, de nagyjából 60-70 euró egy alkalom.

2012. márc. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Mi Oedheimben élünk (Bad-Würtemberg).
2012. márc. 16. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!