Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 25hónapos a fiam és szeptember...

25hónapos a fiam és szeptember től meggyünk a bölcsibe de még szopik hogyan szoktasam le? Létezik olyan tabletta amitől elapad a tejed?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem nem az a megoldás, hogy a tejedet apasztod el, abból nagy bömbölések lesznek. prbáld meg, hogy lefejed, és a cumisüveghez szoktatod. aztán idővel szépen el tudod választani. minél ritkábban fejed, annál kevesebb lesz, és így természetes úton elapad majd.
2009. jún. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nállunk csak a nagymama tudott segíteni.Az én fiam is nagyon cicimániás volt.Elment kicsit mamázni én meg elapasztottam a tejemet.Mire haza jött nem volt tej de már nem is érdekelte.Kérdezd meg a védőnőtöket ő mit ajánl az elapasztáshoz!Nekem a melegvizes zuhany,borogatás és a masszázs vált be.
2009. jún. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!